Modlu Futbol maçı futbol oyunu Apk indir 2022

2.0.4

APK indir
3.9/5 Oylar: 5,026
Boyut
68M
Sürüm
2.0.4
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp game ms soccer dream league

Modlu Futbol maçı futbol oyunu Apk indir 2022

Futbol oyunları oynamaya hazır mısın?

Bir kahraman olmak için ayakkabılarını bağlayalım! Topu ve hedefi vur. Grev Futbol Oyunları, tüm kase oyunları sevenler için realist bir futbol maçı sunar. Futbol top oyunları, ekibinizi final maçına götürürken birçok güçlük için bağdaştırmış olacak. Gerçek futbol shooter star olarak futbol bırakım oyunları oynamak talep eder misiniz? Kaleciyi atlat ve futbol topunu topruyor. Topu vurmak ve futbol kupasını eve götürmek için kazanmanızı eğitin. Oyun süratli tempolu forvet, topu vurmak için dayanıklılığı inşa etmek ve gol atmak için tasarlanmıştır.

Sınırsız Futbol Oyunları Eğlence:
Topu ve gerçek futbol oyunları oyuncularını test etmek için kolay ve sezgisel düğmeler. Hedefleri puanlamak ve başarıya olan yolunuzu kurmak için doğru bir geçiş, hızlı sürgünler ve mükemmel sürgünler yapabilirsiniz. Futbol oyunları, koçluk becerilerinizi tepeye getiren sürükleyici 3D grafikler ve güçlü bir oyun motoruna sahiptir. Favori ekibinizi bir futbol müdürü olarak da yönetebilir ve zafere götürebilirsiniz.

Oyunu Futbol bırakım oyunları oyun modları:

Zorluklar: Yeni zorluklarla değişik sıkıntılı seviyeler. Kalabalığı her gol vurmak, özgür vuruş, ceza ve parasız oyun, profesyonel zorluklar ve dünya futbol oyunlarında cezalarda yedekleme ile heyecanlandırın. Kaçan tekniğinizi, atışınızı ve doğruluğunuzu geliştirin. Futbolu kalıcılara tekmelemek ve geçirin.
Cezalar: Takımlar rastgele seçilir ve ekibinizi buna nazaran eğitmeniz icap eder.

Futbol maçı futbol oyunu Apk Ücretsiz İndir

Tam Maç: Serbest vuruşlar, cezalar, pak futbol kaçıyor; Nihai ekibinizle ve güçlü son vuruşunuzla top sürme, hiçbir ekip yada oyuncu sizi durduramaz. Tam maç modunun kilidini açmak için, peş peşe 3 zorluk seviyesini kazanın ve futbol süper yıldızları olun.
Futbol Kupası: Futbol Kupası modu en zor olanıdır. Pro futbol oyunları yıldız gibi tüm seviyeleri geçmeniz ve arkasından futbol maçı turuna doğru kalmanız icap eder. Futbol bırakım kupalarını kazanmak için kaçma, çekim ve tekmeleme hamlelerinizi gösterin.

Takımını Seçin: Dünyanın her yerinden dünyanın en iyi spor oyunları oyuncularınız var. Topu geçerken ve bloke ederken en iyi sporcu ruhunu gösterin. Futbol Kicks, süper futbol oyunları kase için mükemmel bir fizik ve realist bir oyun verir.

Futbol Oyunları Yıldızlarında Yenilikler:
Dünya Futbol Oyunları, Arjantin, Belçika, Brezilya, Şili, Kolombiya, Hırvatistan, İngiltere, Fransa, Almanya, İtalya, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre, Uruguay, Portekiz, İspanya, İsviçre, Uruguay ve Galler benzer biçimde üst futbol takımları var. , bu son futbol oyunlarını seveceksiniz. Takım oyuncularınızı bir rüya liginde kurarken canlı çarpıcı oyunları izleyin. Her hedef ekibinizi zafer standına iletir. Futbol oyuncularının üniforması kitlerini satın almak için para kazanın ve yeni zorlukların kilidini açın.

Futbol Oyunları Yıldız Skoru: Final Hedef Futbol Oyunu Özellikleri:

• Ücretsiz Oyun, Pro Zorluklar, Cezalar ve Dünya Futbol Kupası Modları
• Uluslararası maçlar gibi profesyonel futbol maçı yorumu
• Çoklu isabet ve geçiş stilleri zorlukları artıracak
• Kalabalık animasyonları içeren realist ses efektleri ve 3D grafikler
• Futbolcular üniforma kitlerini satın almak için para kazanın
• Canlı bir stadyum hissi ile farklı futbol stadyumlarının keyfini çıkarın
• Pürüzsüz kaydırma dokunmatik kontrolleri oyununuzu iyileştirir
• Çevrimdışı futbol oyunlarında şimdiye kadarki en yenilikçi oyun
• Üst sıralamayı incelemek için Google Play Liderleri ve Başarı
• Oyuncular için serbest vuruşlar ve ceza eğitimi
• Futbol oyunları deneyiminizi artıracak çarpıcı kamera açıları

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları