Modlu Futbol Patronu Apk indir 2022

Güncellendi
18 Ara 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com TopDrawerGames SoccerTycoonFootballGame

Modlu Futbol Patronu Apk indir 2022

Sıradan bir teknik direktör olmayı boş verin – koca bir kulüp satın alın ve bu bağımlılık yaratan futbol strateji oyununda zafere giden yolda takımınıza liderlik edin.

Futbol yaşamına girmek isteyen zengin bir iş adamısınız. Küçük bir kulüp satın almak ve kontrolünü ele geçirmek için ehil parayla oyuna başlıyorsunuz. Ligleri tırmanmaya ve kupalar kazanmaya çalışırken oyuncular satın almanız ve satmanız, personelle anlaşmanız ya da kovmanız ve stadyumunuzu geliştirmeniz gerekir.

GERÇEKÇİ KULÜP VE LİG YAPISI
İngiltere, İspanya, Almanya, İtalya, Fransa, Rusya, Portekiz, Türkiye ve Hollanda dâhil olmak suretiyle 9 Avrupa ülkesinden toplamda 750 kulüp yer almaktadır. Her ülke realist bir lig ve kupa müsabakalarına sahiptir, kısaca toplamda rekabet edecek 64 kupa vardır – bakalım kaç kupa kaldırabileceksiniz ?!

DEVASA OYUNCU VERİ TABANI
Oyunda 17.000 oyuncu var ve scout ekibiniz tertipli olarak olabildiğince oldukca rapor sunacak. Transfer ücretleri ve şahsi şartları görüşme etmek için iş zekânızı kullanarak bu oyuncuları satın almak yada kiralamak için teklifler sunun.

Futbol Patronu Apk Full indir

Futbol menajerinizin istediği oyuncuları alacak mısınız? Yoksa futbol menajerinizi görmezden gelip kendi futbol kulübünüz için değişik oyuncular mı satın alacaksınız?

KULÜP DEĞERİNİZİ YÜKSELTİN VE SATIN
Satmak ve daha iyi bir tane satın almak için kulübünüzün kıymetini arttırın. Veya orijinal kulübünüze sadık kalınca ve Avrupa zaferlerine yelken açın!

STADYUM VE TESİSLERİNİZİ GELİŞTİRİN
Kulübünüzün büyümesine yardımcı olmak için kulüp stadyumunuzu ve tesislerinizi devamlı olarak geliştirin. Stadyum, Antrenman Sahası, Altyapı Akademisi, Sağlık Merkezi ve Kulüp Mağazası’nı tamamen genişletilebilir ve kulübünüzün Avrupanın en iyi takımlarıyla rekabet edebilmesini sağlayabilirsiniz.

PERSONELİNİZİ DENETLEYİN
Oyunculardan başka ilgileneceğiniz personeller de var. Teknik Direktör, Baş Antrenör, Altyapı Antrenörü, Fizyoterapist, Baş Scout, Gençlik Scout’u ve Ticari Müdürü’nün hepsi kulübün başarısında rol oynar. Kulübünüzün en iyi sonuçları elde etmesi için personeli doğru zamanda işe alın veya kovun.

Pekâlâ, kulübün tesislerine yatırım meydana getiren ve genç yetenekleri geliştiren aklı selim bir patron olabilecek misiniz? Ya da en iyi oyuncuları almak için sağa sola büyük paralar saçan biri mi olacaksınız?

Kulübünüzü iyi mi yönetirseniz yönetin, hedef bellidir – tüm kupaları kazanmak ve en iyi Futbol Patronu olmak.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları