Modlu gamerpazar İkinci el oyuncu e Apk indir 2022

Güncellendi
8 Tem 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com gamerpazar

Modlu gamerpazar İkinci el oyuncu e Apk indir 2022

Oyunculara özel ikinci el alışveriş uygulaması!

Yeni bir oyuncu ekipmanı alındığında eskisini elden çıkarmak gerekebilir. Eğer eski oyuncu ekipmanı kullanılmayacak ise satışını gerçekleştirmek daha doğru olacaktır. Bu sayede muayyen oranda para kazanma şansı elde edilir. İkinci el alım satım yaparak birçok eşyayı pazarlamak mümkün hale gelecektir. Artık web ortamında alım satım işlemleri çok basit bir biçimde halledilebiliyor. İster bir eşya satarken talep eder bir eşya alırken, gamerpazar üzerinden kısa sürelerde işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bunun için emin bir ikinci el eşya uygulamasına ihtiyaç duyulacaktır.

İkinci El Alım Satım Yap

Uygulamamız üzerinden gamerpazar 2. El eşya alım satım yapabilmek mümkündür. Satmak arzu ettiğiniz ikinci el eşyanızı rahatlıkla pazarlayabilirsiniz. Fiyat teklifi alabilir, dilerseniz pazarlık tekliflerini değerlendirebilirsiniz. Böylece eşyalarınızı hızlı bir halde değerlendirme şansı elde edeceksiniz.

İkinci el eşya al fırsatlarına göz atmak faydalı olacaktır. Almayı düşündüğünüz eşyayı daha düşük fiyata bulabileceksiniz. Gamerpazar 2. El eşya fiyatları hakkında inceleme yaparak en müsait seçeneğe kavuşabilirsiniz. Kategorilerin içerik bakımından varlıklı olması yardımıyla, daha evvelde almayı hiç düşünmediğiniz bir ürün dikkatinizi çekebilir.

gamerpazar 2. El eşya pazarında neler alınabilir, neler satılabilir?

* İkinci el Klavye
* İkinci el Mouse
* İkinci el Kulaklık amp; Mikrofon
* İkinci el Monitör
* İkinci el Toplama Bilgisayar
* İkinci el Laptop
* İkinci el Bilgisayar Bileşenleri
* İkinci el Oyuncu Koltuğu
* İkinci el Oyun Figürleri
* İkinci el Oyun Konsolu
* İkinci el Kutu Oyunlar

İkinci El Oyuncu Ekipmanı Al Sat

Bazı oyuncu ekipmanları büyük bir istekle alınmakta sadece sonradan fazla giyilmediği görülmektedir.

gamerpazar: İkinci el oyuncu e Apk Full indir

Her kategorideki ekipmanı alıp satabilmek mümkündür. Böylece gereksinim fazlası ekipmanlardan para kazanabilme fırsatı ortaya çıkacaktır. Uygulamamızda 2. El alım satım için kategorilere göz atabilirsiniz.

İkinci El Bilgisayar Al Sat

Bilgisayarlar, Sıfır bilgisayar almak günümüz şartlarında bir çok ferdin bütçesini aşabilir. Bu sebeple gamerpazar üzerinden ikinci el bilgisayar al sat seçeneklerini değerlendirmeye almak icap eder. Kısa bir araştırma ile sıfıra yakın hasarsız bilgisayarlar bulabilmek mümkün olacaktır. Aynı halde ikinci el bilgisayarınızı uygulamamız üstünden pazarlayabilirsiniz.

Uygulamamızdaki bazı özellikler:

Bilgisayar al sat : Vitrinde bulunan eşyaları inceleyip sahibi ile iletişime geçerek eşyaları belirtilen tutarı karşılığında yada yüz yüze pazarlık yaparak haiz olabilirsiniz ve sizde kullanmadığınız yada fazlalık olan eşyalarınızı satışa koyabilir hızlı bir biçimde pazarlayabilirsiniz.

Klavye al sat : Üyelerimizin yüklediği klavye ürünlerini inceleyerek sahibi ile iletişime geçip anlık mesajlaşarak ücreti karşılığında haiz olabilirsiniz ve sizde kullanmadığınız klavyenizi satış yaparak para kazanabilirsiniz.

Mouse al sat : Mouse’si olan üyelerimizin ve satmak isteyen üyelerimiz mouse’lerini ilana koyması halinde bütün üyelerimiz görebilmektedir ve sizde inceleyip buluşarak mouse inceleyerek satın alabilirsiniz. Sizde yeni bir mouse veya şuan ki mouse’nizi satmak istiyorsanız hemen satışa koyup düşündüğünüz fiyata süratle pazarlayabilirsiniz.

İkinci el eşya al sat yada Bilgisayar, Klavye, Kulaklık al veya sat.

Uygulamamızda bütün ikinci el ürün kategorileri bulunmaktadır. Hem eşya alıp satarken hem de oyuncu klavyesi, oyuncu bilgisayarı, oyuncu koltuğu pazarlayabilirsiniz. En hızlı halde ürünlerinizi satabilmeniz için her geçen gün uygulamamızda geliştirmeler yapmaktayız.

Kısaca bize gamerpazar diyorlar ama hepimiz kendimizi oyuncular için ikinci el alışveriş uygulaması olarak tanımlıyoruz.

Soru, destek ve önerileriniz için;
support@gamerpazar.Com

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları