Modlu Global City İnşaat ve Hasat Apk indir 2022

0.4.6509

APK indir
4.5/5 Oylar: 74,650
Boyut
142M
Sürüm
0.4.6509
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com rbx city android

Modlu Global City İnşaat ve Hasat Apk indir 2022

Bu şehrin başarıyla kalkınması için ihtiyaç duyulan her şeyi var: liman, fosil yakıtlar ve desteğe hazır istekli kentliler…
Tek eksikleri sensin!

KENDİ ŞEHRİNİ KUR VE GELİŞTİR
Global City, kaliteli grafikleriyle benzerlerinden bir adım öne çıkan kent kurma simülatörüdür. Gökdelenler ve konutlar, avmleri ve idare binaları, liman ve demiryolunun benzersiz ve ihtişamlı yüksek teknolojili tasarımlarından gözünü alamayacaksın.

KAYNAK ÜRETİMİNİ GELİŞTİR VE KONTROL ET
Bu oyunda hem fosil yakıtlar çıkarabilir aynı zamanda kaliteli malzemeler ve kaynaklar üretebilirsin. Kaynak işleme tesisi ile son olarak teknolojili fabrika inşa et. Hazır ürünleri borsada sat, kaynakları yüklediğin gemileri gönder. Taslaklar kazan, bunlarla binaları yükseltebilirsin! Tüm becerilerini ve bilgini, capcanlı bir megapolis inşa etmek için kullan!

ŞEHRİNİ KALKINDIRMAK İÇİN GÖREVLERİ TAMAMLA!
Şehrinin hevesli sakinleriyle tanış.

Global City: İnşaat ve Hasat Apk Full download

Görevleri tamamla, siparişleri yerine getirerek nesneler ve kaynaklar kazan, otomobil üret, ödüller al! Uluslararası holdingler de bir zamanlar küçük birer işletmeydi!

ARKADAŞLARINLA SOHBET ET
Şehir gelişimi, özünde ortak bir girişimdir. Neyse ki bu oyunda arkadaş canlısı topluluklar yaratabilir, İngilizce sohbet edebilir, kaynak ticareti yapabilir ve birbirinize yardımcı olabilirsiniz. Takım arkadaşlarınla, turnuvalarda birincilik ve görkemli ödüller için yarışırken bağlarınızı da kuvvetlendirirsiniz!

VERGİ TOPLA VE NÜFUSU ARTIR
Şehrinin büyümesi gerek! Zekice idare çözümlerin ve vergi stratejilerin yardımıyla nüfusu artırabilir, şehrinin sınırlarını genişletebilir, bir iş merkezi kurabilir ve sonucunda o minik yerleşimini canlı bir megapolise dönüştürebilirsin.

Global City’nin yönetimini ve planlamasını becerikli ellerine al!

Türkçe çevrimiçi simülasyon oyununu ücretsiz oynayabilirsin. Herhangi bir sorunla karşılaşırsan support.City.En@redbrixwall.Com adresinden teknoloji yardımcı birimimizle iletişime geçebilirsin.

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları