Modlu Hugo Troll Race 2 The Daring Rail Rush Apk indir 2022

2.0.9

HEMEN İNDİR
4.3/5 Oylar: 76,427
Sürüm
2.0.9
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
79M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

nblg stp com hugogames projectarnold

Modlu Hugo Troll Race 2 The Daring Rail Rush Apk indir 2022

Nesiller boyu aktörleri ekranlara yapıştıran hit ebedi koşu oyununun ardılını oyna! Hugo Troll Race 2, oyunun aslında sevdiğin her şeye ek olarak pek fazlaca yeni keyifli özellik, mükemmel görseller ve bol miktarda sürprizi sunuyor! Pek çok yeni içerikten bahsetmiş miydik?

Sila ve dalkavuklarına karşı savaşında Hugoya katıl ve en iyi yük araba sürme becerilerini göstererek olası olduğunca fazla altın topla! Karanlık madenlerde gezin, trenlerden sakın, takviyeleri kullan ve onun Kötülüğüne karşı elinden geleni ardına koyma.

TEKE TEK SAVAŞ

Hugonun ezeli düşmanı Sila ile yalnızca eşi olmayan becerilerin onu yenebileceği doğrudan bir harpte karşılaş! Günlük Görevlerde inanılmaz ödüller kazan sadece tüm altınları tek bir yere masraf!

HUGOLİNA İLE OYNA

Hugo ile oynamaya bir ara mı vermek istedin? Bunu elbette yapabilirsin! Hugolina yük otomobiline binip eğlenceye katılmaya hevesli. Onun için satın alabileceğin pek oldukca kıyafet bile var.

Hugo Troll Race 2: The Daring Rail Rush Apk Full

En oldukça hangilerini sevdin?

YENİ DİNAMİK ÇEVRELER

Oyuna dal ve sanki aksiyonun bir parçasıymışsın benzer biçimde hisset. Ama dikkatli ol: güzel lav dikitlerinin veya kızgın lav çeşmelerinin dikkatini dağıtmasına izin verme!
Maden arabalarından sakın, düşen veya yukarıya doğru patlayan dikitlerden, süratli trenlerden, çamur tümseklerinden ve elbet Kroko ordularından kaçın!

ARKADAŞLARINA KARŞI REKABET ET

Skorun ne olacak? Liderlik Panosunda en yüksek skorları alarak benzersiz kabiliyetlerini tüm arkadaşlarına göster!

PEK ÇOK YENİ TOPLANABİLİR ÖĞE

Bir şeyler toplamak ilgi alanın değilse reel bir Trol değilsin! Toplanacak pek fazlaca coşku verici (ve parlak!) unsur ekledik. Yeni yük otomobilleri ve giysileri biriktirerek Hugo ve Hugolinanın sürerken tarzını noksan etme! Ayrıca Silaya karşı cenginde satın alıp konuşlandırabileceğin etkisi altına alan bir takım yükseltme var!

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları