Modlu Junkyard Tycoon – Araba Şirket Yönetme Oyunu Apk indir 2022

4.3/5 Oylar: 300,453

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp junkyardtycoon business tycoon game

Modlu Junkyard Tycoon – Araba Şirket Yönetme Oyunu Apk indir 2022

Otomotiv sektörüne girmek mi istiyorsunuz? Eğer siz de ateşli bir otomobil tutkunuysanız, bu hurda işletmeciliği oyununa bayılacaksınız! Tek kelimeyle benzersiz ve tam anlamıyla sürükleyici bir oyun!

Junkyard Tycoon, kendi otomobil hurdalığınızda kendi krallığınızı kurabileceğiniz, otomobil veya araba parçası satın alabileceğiniz, araba parçalarını söküp satarak servetinize servet katabileceğiniz muhteşem bir Simülasyon oyundur. İşe yaramaz görünen hurda otomobil parçaları içinde şirketinizi günden güne büyüterek, kendi hurda krallığınızı kurabileceksiniz. Tek yapmanız gereken araba yahut araba parçaları alıp satmaya devam etmektir. Araçları hurda fiyatına satın alıp, lüzumlu parçalarını değiştirdikten sonra çok daha yüksek paralara satarak hatırı sayılır bir servet elde edebilirsiniz. Bu oyun, işletme kabiliyetinizi ve girişimci ruhunuzu test edebileceğiniz harika bir oyundur. 

Junkyard Tycoon, arasında müddetsiz eğlenceler barındıran, kendi araba çöplüğü imparatorluğunuzu kurabileceğiniz benzersiz bir oyundur.

Oyunda tek yapmanız gereken, doğru işletme becerilerinizi en doğru zamanda harekete geçirebilmektir! Hurda araba, kamyon, tır satın alabileceğiniz, araba parçalarını isteğinize bakılırsa değiştirebileceğiniz ve bir hurda krallığı kurmak için gerekli olan işletmecilik becerilerinizi kontrol edebileceğiniz, dünyanın en iyi otomotiv oyununa hazır olun. İşinize odaklanın ve attığınız adımlara dikkat edin! Muhteşem bir Simülasyon oyunuyla karşı karşıya olduğunuzu ihmal etmeyin. 
Gelirinizi ve giderinizi dengede tutmak için en doğru işletme stratejisine karar vermelisiniz. Bu Otomobil Hurdalığı oyunu, heyecan verici ses efektleri ve harika oyun grafikleri ile harbiden çok eğlenceli bir oyundur.

Dakik Olun, Kârınızı Katlayın!

Otomotiv sektöründeki serüveninizde her dakika fazlaca önemli! Satın aldığınız hurda arabalardan çıkan parçalardan en yüksek kârı elde etmek için gözünüz tekliflerde olsun.

Junkyard Tycoon – Araba Şirket Yönetme Oyunu Apk Ücretsiz İndir

Pratik zekanız ve işletme yeteneklerinizi pekiştireceğiniz hurdalık imparatorluğunuzu büyütmek, tesisleri onarıp işleme sokmak anahtar rol oynayacaktır. Kendi kaynaklarınızı kendi tesislerinizde üretmek mükemmel olmaz mıydı!? Yediden yetmişe her yaştan girişimci adayını bekleyen Junkyard Tycoon’a bugün başlayın!

Marka marka, model model onlarca aracı en ince ayrıntısına kadar öğrenip sermayenizi bilginizle katlayacaksınız. Zamanla elde edeceğiniz muhteşem otomotiv sektörü bilginizle krallığınızı zenginleştirin. Junkyard Tycoon dünyasına katılın ve sektördeki yerinizi almak için yerinizi derhal seçin.

Her Yerden İşletmeciler
Dünyanın dört bir yanından Junkyard Tycoon girişimcileri ile müşerref olmak için beklemeyin. Sektörden en yeni haberler, pazarlama stratejileri ve sistem ayrıntılarını öğreneceğiniz yeni insanoğlu sizi de aralarında görmek için sabırsızlanıyorlar.

Hemen indirin ve içinizde yatan girişimciyi keşfetmeye hazır olun! 

************************
MERHABA DEYİN!
************************
Junkyard Tycoon oyununu oldukça daha güzel ve keyifli hale getirmek için bütün gücümüzle çalışıyoruz. Devam edebilmek için devamlı desteklerinize ihtiyacımız var. Lütfen en küçük bir sorunuz/öneriniz/isteğiniz olduğunda yahut sadece merhaba vermek için bile olsa bizlere yazmaktan çekinmeyin. Sizinle tanışabilmeyi dört gözle bekliyoruz. Eğer oyunumuzdan memnun kalırsanız, mağazada değerlendirmeyi ve arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın!

Find Car Legends
Junkyard Tycoon Website

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları