Modlu Kripto Haber Bitcoin Haberler Apk indir 2022

Güncellendi
22 Oca 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com kodhub kriptohaber

Modlu Kripto Haber Bitcoin Haberler Apk indir 2022

Tüm borsalar ile ilgili haberleri takip etmek, bitcoin ve tüm altcoinlerin grafiklerini gözlemlemek, kripto para terimlerini öğrenmek, kripto para piyasalarına yönelik analizleri incelemek ve tüm kripto paralar ile alakalı anlık bildirimler almak için tek bir uygulama ehil. Kolay arayüzü ve güncel haberleri ile Kripto Haber uygulamasını indirin, siz de blockchain, nft, metaverse dünyasında yerinizi alın!

‍ En aktüel kripto haberleri artık her an yanında..

Kripto para dünyasında neler oluyor? Hangi altcoinler yükseliyor? Bitcoin’de son konum ne? Düşüş trendinin sebepleri neler? NFT ve Metaverse hakkındaki en son aktüel haberler ile kripto haber artık takip edeceğiniz tek kaynak olacak!

Blockchain amp; Kripto Dünyası için gelişmiş sözlük!

İçerisinde bulunan kripto terimleri sözlüğüyle Kripto Haber, kripto para dünyasına ilk adımı atanlar için destekleyici bir uygulama olarak karşınıza çıkıyor.

Kripto Haber: Bitcoin Haberler Apk Ücretsiz İndir

Etrafınızda sürekli uçuşan havalı kripto para terimlerini Kripto Haber uygulaması ile anında öğrenebilir, yatırımlarınız ile ilgili tüyolar alırken bu terimlerden yararlanabilirsiniz.

Piyasadaki en iyi analizleri tek bir bizimle okuyun !

En doğru analizler ile yatırımlarınız için tüyolar alın. Doğru öngörüler ile yatırımlarınıza yön verecek analizler Kripto Haber uygulamasında sizi bekliyor.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları