Modlu Logo Mobile Sales Apk indir 2022

Güncellendi
26 May 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com logo mobilesales

Modlu Logo Mobile Sales Apk indir 2022

Logo Mobile Sales, Logo GO ve Logo Tiger yazılımlarını kullanan şirketlerin Saha Satış operasyonlarını daha iyi yönetebilme beceresi kazandırır. Dünya’nın yaygın Mobil işletim sistemi Android üzerinde çalışan MobileSales ile rakiplerinize karşı daha kuvvetli olabileceksiniz.

Satışlarınızı Yönetin
Saha ekiplerini tedvir etmek, kuralları uygulatmak Logo Mobile Sales ile oldukca basit. Logo Mobile Sales ile satış ekibinizi belirlediğini stratejilerle rahatça yönetebilirsiniz. Belirlediğiniz fiyat, ödeme politikaları, stokda olan ürünün satış kuralları ve benzer pek oldukça kuralı merkezi olarak belirler ve müşteri yanında uygulanmasını sağlarsınız.
Hızlı olun, rakiplerinize fark atın
Mobile Sales ile alan kişi yanında siparişlerinizi girebilir, faturalarınızı kesebilir, tahsilatlarınızı yapabilirsiniz. Sahada yapılan tüm işlemleri ise Logo GO veya Tiger yazılımlarından seyredebilirsiniz. Siparişlerin merkeze iletilmesi, girişinin yapılması gibi işlemler ortadan kalkar. Siparişleri müşterinize daha hızlı gönderebilirsiniz.

Logo Mobile Sales apk oyun

Hem müşterinizi kısa zamanda bilgilendirir, hem de memnuniyeti sağlarsınız.

Harita üstünden izleyin
Satış ekibini ister anlık isterseniz meydana getirilen işlem bazında harita üzerinden seyredebilirsiniz. Müşterilerinizin koordinatlarını harita üzerinde belirleyip , müşteriyle ilgili meydana getirilen işlemin nerede yapıldığını gözlemleyebilirsiniz. Duraksama süreleri ölçümü ile hangi noktalarda ne kadar duraksandığını raporlandırabilirsiniz.

Faturalarını tasarlayın, basın
Fatura baskılarınızı bluetooh yazıcılarla kablosuz olarak gerçekleştirebilirsiniz. İster dar, talep eder geniş faturayı araçlar için özel üretilmiş yazıcı setleriyle rahatça basabiliyorsunuz.

Penetrasyon bilgisi toplayın
Sahadan kendi ürünleriniz ve rakip mamüller ile alakalı bulunurluk, rafdaki/stokdaki miktar ve fiyat bilgilerini toplayabilirsiniz. Bu bilgileri Penetrasyon raporları gibi görebilirsiniz.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları