Modlu Minichat Hızlı Videolu Sohbet Apk indir 2022

104040

APK indir
4.8/5 Oylar: 16,316
Boyut
33M
Sürüm
104040
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp mini video chat

Modlu Minichat Hızlı Videolu Sohbet Apk indir 2022

Minichat sizin anında binlerce kişiyle online olarak bağlanmanızı elde eden ücretsiz bir görüntülü sohbet uygulamasıdır. Şimdi heyecanın tam sırası! Eğer dünyanın her yanından yeni insanlarla tanışabileceğiniz bir videolu söyleşi uygulaması arıyorsanız, Minichat tam size göredir! Minichat ile hiç bir şey katiyen değildir – yeni arkadaşlar edinin, buluşma ayarlayın veya yeni tanıştığınız biri ile aşk yaşayın. Bu görüntülü sohbet ile binlerce video yayını parmaklarınızın ucunda. Minichat video uygulaması basit bir tasarıma sahiptir. Dileyen herkes ücretsiz ve sınırsız olarak kullanabilmektedir.

İşte Minichat uygulamasının bir videolu sohbet hizmeti olarak size sundukları:SOSYAL
Minichat benzer görüşlere haiz kişiler için bir toplumsal platformdur. Burada herkes aynı şeyi amaçlar – görüntülü söyleşi canlı muhabbet. Kim yada nereli olduğunuz fark etmez. Videolu sohbette, her zaman konuşacak birisi bulunmaktadır.

EĞLENCE
Dilediğiniz mevzu hakkındaki konuşabilirsiniz. Şakalar anlatın, hünerlerinizi sergileyin, birbirinizle flörtleşin, hikâyelerinizi paylaşın, şiir okuyunuz, şarkı söyleyin… veya sadece söyleşi arkadaşınızın sizinle paylaşmak istediklerine kulak verin. Görüntülü sohbette, iki ferdin ne kadar fazlaca şey yapabildiğini görünce fazlaca şaşıracaksınız!

ANONİM
Diğerlerine tamamen yabancı bir şahıs olarak görüneceksiniz, eğer harbiden hoşlandığınız biriyle tanışırsanız bu vaziyet değişebilir. O biçimde soğuk davranmayın ve utangaçlığınız yenin! Eğer konuşmadan hoşlanmazsanız – geçinmek zorunda değilsiniz. “Selam” dediğiniz gibi “bay” demek de zor olmayacaktır, kimse sizi yargılamayacaktır.

ÜCRETSİZ
Minichat üstünde ücretli özellikler, reklamlar yada abonelik mi? Asla! Gizlisi saklısı olmadan, ücret ödemeden – binlerce şahıs onlara katılmanızı bekliyor. Konuşmalar için herhangi bir zaman kısıtlaması yoktur – istediğiniz kadar uzun uzun konuşabilirsiniz.

Minichat: Hızlı Videolu Sohbet Apk Full download

GÜVENLİ
Minichat arkadaş canlısı ve nazik insanları barındıran bir topluluktur. Proaktif moderasyon ve şikâyet sistemi yardımıyla, kendinizi güvende hissedeceksiniz. Uygunsuz her huy, rahatsız etme ve tehdit yasaklanmayla cezalandırılacaktır. Güvenliğiniz için lütfen videolu sohbet kurallarını okuyunuz https://minichat.Com/rules.

VE DAHA FAZLASI
Videolu sohbette yapabileceğiniz heyecanlı aktivitelerin yanı sıra – yeni dostlar edinmek, flörtleşmek, buluşmak ve eğlenmek şeklinde – bununla birlikte birçok ülkeden kişiyle konuşarak dil becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Konuşmak dilediğiniz kişi için tercih ettiğiniz ülkeyi seçin ve sohbete başlayın. Dahası, mesajların anında tercümesiyle, dil engellerini aşacaksınız. Kendi dilinizde rahatlıkla yazışın, gönder tuşuna tıklayın ve keyfinize bakın. Minichat birden fazla dil özelliği ile mesajınızı görüntülü söyleşi arkadaşınıza çeviri ederek iletecektir!

Minichat nasıl kullanılır:Bu uygulamanın kullanımı çok kolaydır. Giriş yapın, bir ülke seçin, mavi tuşa tıklayın ve ilk rastgele sohbet partnerinizle tanışın.

Mavi tuşu kullanarak videolu sohbeti başlatın yada bir sonraki kişiye geçin;
Kırmızı tuşu kullanarak sohbeti durdurun ve bağlantıyı kesin.

Videolu sohbet gece yada gündüz fark etmeksizin her vakit hazırdır. Dilediğiniz anda katılabilirsiniz – tek başınıza, arkadaşınızla ve hatta birçok kişi ile birlikte katılıp keyifli zaman geçirebilirsiniz. Ne zaman ilginç ve uçarı kişilerle tanışıp sohbet etmek dilerseniz – Minichat uygulamasını kontrol edin!

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları