Modlu Minion Rush Koşu oyunu Apk indir 2022

Güncellendi
21 Haz 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com gameloft android ANMP GloftDMHM

Modlu Minion Rush Koşu oyunu Apk indir 2022

İnanılmaz keyifli ve çılgıncasına yürekli Minyonlarla ardına bakmadan koşma zamanı!

Illumination, Universal ve Gameloft çevrimdışı olarak da her an keyfini çıkarabileceğin ebedi koşu oyunu Minion Rushı sunar! Bir sürü harika mekanda koş, karmaşa tuzaklardan kaçın, kötü adamla yüzleş ve birbirinden güzel, sapsarı Muzları topla!

Oyun Özellikleri

Giyimini Konuştur
Gru iyi biri olup çıkınca Minyonlar en iyi Gizli Ajan olma işine soyundu! Bu yüzden bir sürü keyifli Kostüm tasarladılar, bu kostümler ancak şık değil hem de ekstra koşma süresi, daha fazlaca Muz toplama ve Mega Minyona dönüşme şeklinde eşsiz becerilere de sahip!

Minyonlar Dünyanın Her Yerinde
Kötülere Karşı Lig (AVL) genel merkezinde, Vektörün ininde yada antik zamanlardan kalma deli mekanlarda koşacaksın. Her mekanın aşılması ihtiyaç duyulan, kendine has engelleri var; o yüzden gözünü dört aç! Hazır olduğunda En Çılgın Muz Odasına girip bulunduğun bölgeden –hatta dünyanın dört yanından– oyuncularla ebedi bir koşuda yarışıp, tonla mükafaat açabileceksin!

Çevrimdışı Maceralar
Bu keyifli oyun Wi-Fi olmadan da oynanabilir, yani oyunun ana özelliklerinin keyfini istediğin vakit istediğin yerde çıkarabilirsin.

________________________________________
Gizlilik Politikası: https://www.

Minion Rush: Koşu oyunu Apk indir

Com/tr/privacy-notice/
Kullanım Şartları: http://www.

Minion Rush: Koşu oyunu Apk indir

Com/tr/conditions-of-use
Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi: http://www.

Minion Rush: Koşu oyunu Apk indir

Com/tr/eula

Şifre korumasını dönem dışı bırakmak yetki verilmemiş satın alımların gerçekleşmesine neden olabilir. Çocuk sahibiyseniz veya başkalarının cihazınıza erişimi varsa gizyazı müdafaasını açık tutmanızı şiddetle tavsiye ederiz.
Bu oyun Gameloft ürünlerinin reklamlarını yada sizi üçüncü taraf sitelerine yönlendirecek üçüncü taraf ürünlerinin reklamlarını ihtiva eder. Cihazınızın ilgiye dayalı reklamlar için kullanılan reklam tanıtıcısını cihazınızın ayarlar menüsünde devre dışı bırakabilirsiniz. Bu seçenek Ayarlar uygulaması

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları