Modlu NOX – Gizemli Macera Kaçış Apk indir 2022

Güncellendi
24 Mar 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com everbytestudio escape room hidden object puzzle games

Modlu NOX – Gizemli Macera Kaçış Apk indir 2022

GİZEMLİ, ZORLU VE SÜRPRİZLERLE DOLU
NOX sizi, açığa çıkarılmayı bekleyen sırlarla dolu eski ve esrarengiz bir malikaneye sürükler. Sürükleyici hikayesi eşliğinde, esrarengiz odaları inceler ve odaların gizli saklı mekanizmalarını keşfedersiniz. Sakin kalın ve hemen kanmayın – her odada ilk bakışta görebileceğinizden daha çok sır var! İlk kaçış oyununuz da olsa, tecrübeli bir macera oyuncusu da olsanız, bulmacaların çeşitliliği sizi kendine bağlayacak!

HİKAYE: Bulmacanın ilerleyişi sürükleyici bir hikayeyle destekleniyor! Tüm bulmaca macerasını oynamak saatler sürüyor.

BULMACALAR VE MİNİ OYUNLAR: Nox Kaçış Oyunu, iyi tasarlanmış muhtelif bulmacalar ve mini oyunlar ihtiva eder. Her kapının peşinde yeni bir şey saklı!

️ TAMAMEN BEDAVA: Nox baştan sona parasız!

KAÇIŞ OYUNU NEDİR? NASIL OYNANIR?
Oyun ilkelerinin temelleri macera türüne dayanır. Oyunun amacı kısılı kaldığınız yerden çıkmaktır. Görev; oyuncunun mantıklı düşünmesini, kabiliyetli ve sabırlı olmasını gerektirir. Kısılı kaldığınız yer genellikle minimum kilitli bir kapı ile birtakım eşya ve ipuçları içeren bir odadır. Klasik point and click serüven oyunlarına benzer olarak, parmağınızla bir nesnenin üstüne tıkladığınızda o nesneyi incelersiniz. Dikkatli olun! Bir nesneye yakından ve değişik açılardan bakmak yararlı olabilir …
Bazen, nesneler, yeni nesneler ya da ipuçları elde etmek için, birbirleriyle birleştirilebilir.

NOX – Gizemli Macera Kaçış Apk download

Bu yüzden, taşıdığınız eşyaların bilincinde olmak için tertipli olarak envanterinizi kontrol etmelisiniz. İpuçlarını doğru yorumlarsanız, bulmacaları nesnelerin sayeinde çözüp kaçabilirsiniz.

⭐️ GRAFİKLER: Muazzam bir görünüm, tüm bunlar 3D’de – Benzersiz grafikler NOX Kaçış Oyunu’nu hususi kılıyor!

POINT amp; CLICK VE KAÇIŞ OYUNU: Klasik point and click macera, saklı nesneler ve modern odadan kaçış mekanizmalarının birleşimi, oyun türüne yeni bir soluk getiriyor. Sürükleyici hikayesiyle beraber NOX, oyunculara yüksek kaliteli bir oyun tecrübesi sunar ve kendisini öteki Odadan Kaçış Oyunlarından değişik kılar.

SOCIAL MEDIA:
https://twitter.Com/EverbyteStudio
https://www.Facebook.Com/EverbyteStudio
https://www.Instagram.Com/everbytestudio/

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları