Modlu Reface Komik yüz değiştirme Apk indir 2022

2.9.0

APK indir
4.5/5 Oylar: 1,637,676
Boyut
32M
Sürüm
2.9.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp video reface app

Modlu Reface Komik yüz değiştirme Apk indir 2022

Reface yüz değiştirme uygulaması
Lafı uzatmadan en baştan açıklayalım—Reface app, Google Playde 2020nin En İyi Eğlenceli Uygulamalarından biri seçildi – https://play.Google.Com/store/apps/editorial_collection/promotion_topic_bestof2020_uv_hub?Hl=en_USamp;gl=US. Gerçek zamanlı yüz swap kamera—Dünyaca ünlü ve gelişmiş Reface app, her gün yeni video, GIF, resim ve resimler sunuyor. Tek bir selfie ile gerçekçi yüz değiştirme videoları ve GIFler yapabilirsin. Yüzünü değiştir, popüler TV ve film kliplerindeki insanların yerini al. Bu programda yüz takas kamera ile kendini bir meme içerisine koy. Yüz değişiklik yapma ve yapıştırma teknolojisi ile meşhur ol. Muhteşem meme aracı Reface, tüm dünyanın ilgisini çekiyor. Birkaç rahat adımla fotoğrafları hareketlendir ve arkadaşlarınla paylaş.

Bir dakika, faceswap nelerdir?
Faceswap teknolojisini kullanan Reface yüz takas tesirleri ile yüz değiştirmekten fazlasını yapabilirsin. Reface gelişmiş editörü yardımıyla, vucut gelistirme fotomontaj işlemi yapılabilir. Reface app video kullanarak; yüz değişiklik yapma komik mesajlar, celebrity look alike denilen ünlülere benzeme, selfie rötuş ve arka planlar yaratma mümkün. Reface ile komik videolar hazırlayabilirsiniz. Yüzünü istediğin ünlünün yüzüne kes yapıştır ve başka bir yüze haiz ol. Yapay zekaya (ai) dayanan yüz animasyonu yardımıyla anında yüz değişiklik yapma.

quot;Eğer takım giysi montaj için fotoğraf stüdyosu arıyorsanız ve arkadaşlarınıza tecrübeli bir GIF editor şeklinde görünmek istiyorsan, Reface pro kullanmayı kontrol edin.

Reface: Komik yüz değiştirme Apk Full download

Çok seveceksiniz.Quot; – Mashable

Kendi yüzünü değiştirme oyunu
Gerçekleri değiştir. Dostlarının yüzünü değiştir. Onlarla dalga geç. Saç modelleri foto çerçeveleri ile güzellik salonu efektleri, yüzünü başka vücuda monte etme, ünlülerin yüzünü değiştirme ve daha fazlası. Eserini tüm dünya ile paylaş ve konuşan kafalarla herkesin kafasını karıştır.

Reface app ile yapılabilecekler:
– Faceswap teknolojisi sayesinde yüzünüzü ünlülerinki benzer biçimde düzen ve takas yüzleri fotomontaj yapmak.
– Yüzünü değişiklik yapma uygulaması ve cinsiyetini değişiklik yapma.
– Eğlenceli yüzü takas resim editörü yardımıyla face swap teknolojisine hayran kalacaksın.
– Komik memeyi yahut değiştirdiğin yüzleri video olarak toplumsal medyada yada messangerda paylaşma.
– Her gün yayınlanan fotoğraf, GIF ve videolar ile yüzleri kolayca değiştir.
– Fotoğraf editörünü kullanarak resimlere hayat ver ve tüm dünya ile paylaş.

100ü aşkın ülkede popüler uygulamalar arasında
Yüz değiştirici Reface şimdi yenilendi ve kullandığı teknoloji sayesinde 100den fazla ülkede yüz değiştirme programı olarak ilgi görüyor.

Herhangi bir sual durumunda, problemler veya işbirliği talepleri için bizimle şuradan iletişime geçebilirsin: hi@Reface.App

Şart ve Hükümler: https://Reface.App/terms/
Gizlilik Politikası: https://Reface.App/privacy-policy/

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları