Modlu Shadow Fight 3 Apk indir 2022

1.27.2

APK indir
4.3/5 Oylar: 3,528,017
Boyut
119M
Sürüm
1.27.2
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com nekki shadowfight3

Modlu Shadow Fight 3 Apk indir 2022

Efsaneye göre bir kahraman gölge enerjisi savaşına bir son verecek. Bu savaşçının üç dövüş tarzını öğrenmesi, en iyi silahları bulması ve en kuvvetli savaşçılarla mücadele etmesi gerek.

Dünya, destansı bir savaşın kıyısında. Yıllar önce Gölge Kapılarının özgür bıraktığı kudretli güç bir silaha dönüştü ve üç adet savaş klanı, bu gücün geleceğine karar vermek için savaşıyor.

Lejyon savaşçıları bu tehlikeli enerjiyi yok etmek istiyor. Hanedanlık insanları kendi çıkarları için kullanmak istiyor. Müjdeciler klanının esrarlı ninjaları da bu gölge gücünün karanlık gizemini keşfetmek istiyor.

Üç klan, üç dünya görüşü ve üç dövüş tarzı. Hangi tarafta olacaksın?

Shadow Fight 3 – Shadow Fight evreninin hikayesini yeni kişiliklerle 3D olarak devam ettiren çevrimiçi bir RPG dövüş oyunudur. Aksiyona, kuvvetli savaşçılarla havalı kapışmalara ve gizemli güçlerin yargı sürdüğü dünya çapında heyecan verici maceralara hazır ol.

DESTANSI BİR KAHRAMAN OLUŞTUR
Ninja, şövalye yahut samuray? Kahramanının kim olacağını yalnızca sen seçebilirsin. Savaşlarda benzeri olmayan kostümler kazan ve benzeri olmayan bir görünüm yaratmak için ekipman renklerini özelleştir.

SAVAŞLARI KAZAN
Kendine özgü dövüş tarzını oluşturmak için 3 klanın dövüş tarzlarını keşfet. Kahramanın marifetli bir ninja veya muhteşem bir şövalye benzer biçimde dövüşebilir. Savaşın yönünü değiştirebilen güçlü ve etkileyici darbeler indirmek için gölge gücünü kullan.

Shadow Fight 3 Apk Ücretsiz İndir

Klanını seçerek hikâyenin akışını etkile. Baş düşmanına meydan okumak için güçlü bossları alt et ve sonrasında hikâyenin yeni detaylarını öğrenmek için öteki dünyaları keşfedip zamanda seyahat yap.

YETENEKLERİNİ GÖSTER
Ana hikâye savaşı bitse bile aksiyon devam ediyor. Yapay zekâ tarafınca kontrol edilen oyuncuların kahramanlarına karşı düelloları kazan. Liderlik panosunda en iyi 100 arasında yer almak ve bölgende bir efsane olmak için en güçlü savaşçılarla dövüş!

SETLERİ TOPLA
Savaşlarda denemek ve düellolarda havalı görünmek için kişisel tabanca ve zırh cephaneliğini topla. Bir ekipman setini tamamen topladıktan sonra bir dövüşü kazanmayı kolaylaştıracak eşsiz yetenekler elde edersin.

ETKİNLİKLERDE YER AL
Nadir görünümler, renkler, silahlar ve zırh kazanabileceğin tertipli çıkan temalı etkinliklerde dövüş. Bu savaşlarda yeni kahramanlarla karşılaşacak ve Shadow Fight dünyası hakkındaki birçok ilgi çekici ayrıntılar öğreneceksin.

GRAFİKLERİN KEYFİNİ ÇIKART
Renkli görünüm ve gerçekçi dövüş animasyonları, en iyi konsol oyunlarına rakip olabilir.

TOPLULUĞA KATIL
Diğer oyunculardan oyunun püf noktalarını ve sırrını öğrenmek için bizi toplumsal medyadan takip et! Macerandaki hikâyelerini paylaş, güncellemeleri al ve harika ödüller kazanmak için yarışmalarda yer al!
Facebook: https://www.Feysbuk.Com/shadowfightgames
Twitter: https://twitter.Com/ShadowFight_3
Youtube: https://www.Youtube.Com/c/ShadowFightGames

DÖVÜŞMEYE DEVAM ET!

Not:
* Shadow Fight 3 çevrimiçi bir oyundur ve sabit bir internet bağlantısı gerektirir

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları