Modlu TapTower – Idle Bina Oyun Apk indir 2022

Güncellendi
16 Haz 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com wazzapps idletower

Modlu TapTower – Idle Bina Oyun Apk indir 2022

En yüksek kule inşa etmek ve bu en iyi boşta tycoon oyunu mümkün olduğunca oldukca para kazanmak. İnşaat ve geliştirme sever misin? Karlı bina işinizi büyütmek için zaman. Nakit yönetmek ve inşaat tycoon kule artıracak her dokunun ve kararlar. Kule benzer biçimde iyi mi görüneceğini bilmek ve sadece.
Bu boşta oluşturucu oyunu benzer biçimde bayağı bir inşaat sitesi çok şeyler yönetecek.
Parçaları kuleyi inşa etmek için satın almak için ne karar verin.
– Nakit dağıtmak ve malzeme yapımında kullanılacağını seçin.
– Gerçek paracı bir işletme için meydan okumayı kabul eder. Şehrin kule en iyi bina!

Kesinlikle harika bir şey inşa edebilirsiniz, bundan dolayı burada bu boş inşaat ve işletme oyunu zevk olacaktır. Diğer kent oluşturucu oyunlar şeklinde değil. Binalar veya kısıtlamaları daha sıkı formları vardır. Kule her katta kendi tasavvur olabilir.

TapTower – Idle Bina Oyun Apk Ücretsiz İndir

Geniş kapsamlı bir inşaat kralı olarak beceri göstermek!

Kule sıradan insanlar için değil ancak. Ejderhalar ya da süper kahramanların bile burada yaşamak isterim. Binanın katı bir çerçeve olmadan çalışmak anlamına gelir. Yüksek kattan oluşan kule duvarlarında iyi mi göründüğünü boş tıkırtı oyun göründüğü kadar rahat kendi tasarımınızı oluşturma: tek bir dokunuşla yapı malzemeleri bir parça al, bak. Özel X-ray modu bu konuda size yardımcı olacaktır: şu anda gerek yok her şey saklayamazsın. Katlı bina tamamlandıktan sonrasında, sakinleri tarafınca iskan bulunduğunu görmek ve çalışmak beyhude olmadığını hissediyorum. Sadece bir ustabaşı olmak çok güzel fakat tüm bunlar boş inşaat devi, değil mi? Yeni şaşırtıcı zeminler düzenli olarak, sonsuza kadar boşta inşa periyodu tadını çıkarabilirsiniz güncellemeleri yapıyoruz ve en iyisi. Çeşitli geliştirmeler daha süratli oluşturmak ve tıklatın etkisini artırmaya destek olacaktır.

Sıradan bir dünya inşa edilemez ve onları popüler kültüre referanslar keşfetmek binaları oluşturmak. İnanılmaz bir iş kurmak! Oluşturma işlemi yaşayın, harika bir yapı ve bu yapı boşta oyunda en zengin Kralı olmak.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları