needtv pro – Mod apk indir 2022

3,7

APK indir
5/5 Oylar: 5
Güncellendi
PRO/Reklamsız
Boyut
68M
Sürüm
3,7
Gereksinimler
5.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Needtv Pro Apk Hakkında

Popüler bir Android programı olan Needtv Pro Apk ile sınırsız maç, film ve dizi izleyin! Bu program amacıyla hiçbir şey ödemek mecburiyetinde değilsiniz!

Düşünce TV, binlerce film ve TV şovunun tadını problemsiz bir durumda çıkarmanızı sağlar. Bu program daha çoğu özelliğe haizdir. Hadi bulalım!

Tüm dünyada, filmler ve TV şovları devamlı bir eğlence şekli olmuştur. Bu şekilde oyuncular, yönetmenler ve bütün eğlence endüstrisi varlıklı ve tanınmış duruma gelir.

Modern değişen süratle ilerleyen teknolojinin tüketimi medya tüketiminde devrim oluşturdu ve bunun amacıyla onu suçlayamayız.

Film bundan sonra her yerde, devamlı izlenebilir. Her her neyse ki Netflix, Redbox TV benzer durumda izlenme hizmetleri bütün bu şekil şeyleri yapmamıza izin veriyor. Bir tek, tek dezavantajı paraya ihtiyaçları olmasıdır.

Birçok kişi, sadece asgari ücret aldıkları amacıyla bu akış hizmetlerine abone olması olanaksız. Ötekiler amacıyla, karşılayamayacakları pahalı bir lüks.

needtv pro

Parasız bir durumda film ve dizi izleyenler amacıyla Needtv Pro Apk görkemli bir seçenektir. En sevdiğiniz filmleri ve TV şovlarını dünyanın her yerinden izlemenizi elde eden bu program ile yayınlayın!

Herhangi bir ücretli akış hizmetinde bulunmayan detaylı özellikler ihtiva eder. Bir TV Pro programınız olduğunda kimse sizi eğlenmekten alıkoyamaz!

HD içerik akışı yapın, detaylı TV kanallarına, spor kanallarına, radyo kanallarına erişin, Firestick’i kullanın, bir en çok tercih edilen sıralaması oluşturun, alan kişi desteği alın ve altyazı alın! Soruşturma yok – çoğumuz amacıyla tamamiyle parasız! Artık tutarı kontrol edebilirsiniz, gizli gizli gizli bir ücret yoktur.

Daha oldukca informasyon edinmek amacıyla aşağıya tıklayın!

Büyük ekranda slayt gösterilerini destekleyin
Diğeri cihazlarda slayt gösterilerini desteklemenin yanı sıra, Needtv Pro Uygulaması diğer bir garip yön sunuyor.

Firestick ve Cast aracılığı ile cihazınızdan büyük bir ekrana yada akıllı TV’ye içerik akışı gerçekleştirmek mümkündür.

Favori listeleri
Patch ile, bir oldukca akış hizmetiyle aynı şeyi yapabilirsiniz. Yeni içerik arar iken film yada şov tanıtımları kullanışlıdır. Derhal ardından seyretmek amacıyla en çok tercih edilen listenize kaydedebilirsiniz.

Sportif erkekler buna bayılacak
Bu programın oyun severler amacıyla bulunduğunu söylemek hatalı olmaz. Neredeyse bütün TV programları ve spor kanalları programda bulunabilir. Kızılderililer basketbol, ​​voleybol, yarış, futbol, ​​tenis ve kriket amacıyla deli oluyor.

 Needtv Pro Apk Özellikleri

Günümüzde Netflix, Ullu ve Wiki Apk benzer durumda online hizmetler görkemli özelliklere haiz. Fazlaca büyük fiyatlarına rağmen! Needtv Pro Apk, çoğu filmi ve TV şovunu parasız izlemenizi sağlar! Sunmuş bulunduğu:

Birçok spor kanalı: Her birimizin bilmiş bulunduğu benzer durumda insanoğlu sporu sever! Onları televizyonda seyretmek doğaldır.

İhtiyacınız olan TV Pro programı ile her türlü parasız oyunu seyredebilirsiniz! Uygulama, basketbol, ​​beyzbol, kriket, futbol, ​​voleybol ve çim tenisi benzer durumda detaylı spor dallarında kanalları izlemenizi sağlar!

TV Kanalları ve Filmler: THOP TV, filmleri ve TV şovlarını seviyorsanız yalnız akış hizmetleri amacıyla ödeme gerçekleştirmek istemiyorsanız denemeniz ihtiyac duyulan bir programdır. Bu programda üç bin TV kanalı mevcut! Ek olarak, program şuandan hemen izleyebileceğiniz 3000’den çok film sunuyor!

Need Tv Pro Apk ile dilediğiniz filmi seyredebilirsiniz. Bunun sayesinde, anlaşılması basit olmasından basitçe görebilirsiniz.
Ek olarak, Geo TV’yi basitçe alabilirsiniz: Hungama TV, Pogo TV ve daha çoksı, toplam 500 farklı Hint kanalıyla, 500 farklı kanalı bulmak basit! Irkından bağımsız olarak çoğumuz Bollywood eğlencesinin keyfini çıkarabilir.

Komedi, drama yada aksiyon olsun, çoğumuz Hintlilerin görkemli eğlence programları yapmalarıyla tanındıklarını biliyoruz. Hindistan’da tanınmış ve daha azca malum her canlı kanalımız var.

HD Akış: Bilhassa HD akış desteği olan bir MX oynatıcı kullanıyorsanız, bir TV Pro programı lüzumtirir! Diğeri sağlayıcılardan farklı olarak Need Tv Pro Apk, premium bir fiyat ödemeden premium bir deneyimin keyfini çıkarmanızı sağlar.

Bu programda nerede ise bütün medyaları yüksek çözünürlükte görebiliyorsunuz, bu yüzden coşku içersinde alkışlıyorsunuz. Bu sizi kablo yada Netflix amacıyla ödeme gerçekleştirmek yerine Thop’ta TV izlemeye hakikaten ikna edecek!
Favoriler sıralaması: Bazı filmleri ve TV şovlarını hakikaten beğendiyseniz ardından kullanmak amacıyla TV Pro’ya kaydedebilirsiniz! Derhal ardından kullanmak amacıyla yer imlerine eklemekten çekinmeyin! Bu seçenekle Netflix, Hulu ve Hip TV’nin nerdeyse tamamı parasız bir durumda izlenebilir!

Kullanıcı Arayüzü: Need Tv Pro Apk, ihtiyacınıza göre uyarlanmış sezgisel bir kullanıcı arayüzü de sunar. Bir tek birkaç dokunuşla bir ekip yada film seyrediyorsunuz! İstediğin şeyleri almanın hatalı bir yönü yok. Bütün bu işlevler sayesinde yaşlılar en sevdikleri programları ve filmleri en iyi TV’de izleyebilirler.

Firestick ve Cast Desteği: TV Pro, büyük ekranda TV şovları yada filmler izlemesi lüzumli olanlar amacıyla Firestick ve Cast’i de destek sunar. Bu özellik, en sevdiğiniz programları ve filmleri telefon ekranınızda izlemenizi sağlar. Rahatlamak amacıyla ne görkemli bir yol!

Çoklu dizi: En iyi TV’de farklı türlerde canlı TV ve filmler seyredebilirsiniz. İhtiyacınız olan bütün haberler, sporlar, eğlence ve çizgi filmler sizde! Kullanımı o denli basit ki, tonlarca içersinde ne bulunduğu görmek amacıyla üçüncü doğrultu programları kullanmanıza lüzum yok.

Alan kişi Destek Sohbeti: Bu parasız program hem de son derece garip bir alan kişi desteği söyleşi özelliğine haizdir. Bu doğru! Bunu doğru okudun! Alan kişi hizmetleri bu program üstünden parasız bir durumda sunulmaktadır.

Needtv Pro Apk Mod Özelliklerine İhtiyacınız Var

  • İndirmesi parasız
  • parasız akış
  • Kayıt lüzumlu değil
  • En iyi film ve şov koleksiyonu
  • Kolay ve kırılmaz bağlantı
  • Yüksek kaliteli performans
  • Arayüz kullanımı kolaydır
  • Reklam yok

Needtv PRO v3.7 APK MOD indir 2022 indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları