Nike Training Club Spor Planı Hileli full Apk 2022

6.31.0

HEMEN İNDİR
4.5/5 Oylar: 334,682
Sürüm
6.31.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
65M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

nblg stp com nike ntc

Nike Training Club Spor Planı Hileli full Apk 2022

Nike Training Club ile spordan fazlasını elde et. Sporcular ve sertifikalı eğitmenler rehberliğinde parasız egzersizlerle hem bakış açını hem de vücudunu ileri taşı.

İster evde antrenman yapmanın keyfini menfaat ister spor salonunda veya aleni havada ter dök: Bugün içerisinden ne geliyorsa ona müsait antrenman planını yahut egzersizi seç. Gerek sağlam bir qüç antrenmanı takip etmeyi gerekse yoga ve hareketlilik egzersizleriyle wellness dünyasına adım atmayı hedefliyor ol, aradığın motivasyonu sana sunan uzman eğitmenlerimizden alacağın koçlukla uygulamadan en iyi halde faydalanacaksın. Elinin altında kapsamlı egzersiz ve antrenman planlarından oluşan bu şekilde bir katalog olduğu sürece ruhsal ve fiziksel esenlik için yoga yapmak istediğinde yada ter dökmeye hazır olduğun herhangi bir anda önünde hiçbir engel kalmayacak. İdeal spor koçunla tanışmak için Nike Training Clubı hemen indir.

Nike Training Clubı indirmen için 5 sebep:
• Sporun her seviyesine müsait: Henüz ilk adımlarını atanlardan bu işe yıllarını vermiş profesyonellere kadar tüm fitness düzeylerine hitap eden egzersiz ve rutinlere erişim sağla. Kataloğumuzdaki muhtelif yoğunluklardaki ve değişik kas gruplarını hedef alan egzersizler arasından seni hayatın her anında harekete geçirecek antrenman çeşidini seç.
• Evde veya spor salonunda: Ücretsiz rutinlerimizi takip ederek ister hiçbir ekipmana gereksinim duymadan evde, istersen tam donanımlı bir spor salonunda egzersiz yap. Antrenmanını nereye taşımak istersen seninleyiz.
• Kısa ve uzun egzersiz seçenekleri: 15 dakikadan fazla dönemin yok mu? Hızlı bir kuvvet antrenmanı ya da yoga akışı için ehil. Diğer yandan, spora bir çok zaman 45 dakika veya üstünde vakit ayırabiliyorsan sana müsait antrenman planlarımız da var.
• Sporun her hali: Kas geliştirmek mi istiyorsun? Ya da canın güzelce ter atmak mı istiyor? Yoksa hedefin elastikiyet kazanmak mı? Yogadan direnç antrenmanlarına, kardiyo çalışmalarına ve mobilite egzersizlerine kadar aradığın her şey burada.

Nike Training Club: Spor Planı Apk Full download

Birden fazlaca alanda kuvvetli kalmana yardımcı olacak Nike Training Clubı hemen indirerek antrenmana başla, ilerlemeni takip et ve içerisindeki spor aşkını keşfet.

HERKES İÇİN SPOR
• Farklı birçok egzersiz çeşidi: Ev ve spor salonu konulu kuvvet antrenmanı, mobilite çalışmaları, kardiyo rutinleri, yoga akışları… Tamamı cebinde
• Her hafta yeni bir antrenman: En sevdiğin eğitmenlere yer veren ve her rutin için özenle seçilmiş müzikler içeren yepyeni videolar keşfet
• Sporda istikrara ve sıhhatli alışkanlıklara giden yol antrenman programlamasıdır. İdmanlarını programlayarak evvelde hatırlatma al ve ilerlemeni her hafta takip et

WELLNESS ve BESLENME
• Fiziksel antrenmanlarla sınırı olan kalma: Bakış açısı, biçim, beslenme, güç toplama ve uyku alanlarında koçluk al
• Beslenme rehberi: pratik yiyecek tarifleri, beslenme önerileri ve sıhhatli beslenmek için yeni yöntemler

MOTİVE EDİCİ AKIŞ SAYFASI
• Kimi harekete geçiren kimi öğretici yepyeni fitness içerikleri
• Düzenli yarışmalar, bulunduğun yerdeki spor etkinliklerine dair bilgiler, sıhhat önerileri ve daha fazlası

APPLE WATCH DESTEĞİ
Apple Watchunu NTCye bağlayarak telefonunla uğraşmadan sporuna odaklan. Nabzını ve yaktığın kalorileri bileğinden kolayca takip ederken bir yandan da sıradaki egzersize geç, duraklat, egzersiz atlat ve daha birçok özelliğe eriş.

Nike Training Club, Apple Sağlık ile beraber emek vererek egzersiz ve nabız bilgilerini senkronize eder.
Ayrıca antrenmanların daha keyifli geçmesi için Apple Music ile şarkı oynatma özelliği ekledik.

Dört dörtlük fitness yardımcın Nike Training Club ile antrenman meydana getirmeye başla. Hemen indir ve Nike topluluğunun bir parçası ol.

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları