Nimo TV – Canlı Oyun Yayını hileli Apk 2022

1.10.30

HEMEN İNDİR
4.2/5 Oylar: 1,028,384
Sürüm
1.10.30
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
148M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

nblg stp com huya nimo

Nimo TV – Canlı Oyun Yayını hileli Apk 2022

Dünyanın en iyi oyun canlı gösterim platformu, Nimo TV işte ücretsiz olarak karşında! PUBG Mobile, Mobile Legends: Bang Bang, Brawl Stars, League of Legends: Wild Rift ve daha bir sürü popüler oyunun profesyonelleri tarafınca oynanışlarını tek bir tıkla, canlı olarak izlemeye başla.

Tüm dünyada milyonlarca oyun tutkununun kalbinde taht kurmuş Nimo TV ile Mezarcı, Barış G, Ersin Yekin, Doch, Ayhan Aygün benzer biçimde en sevdiğin yayıncıları canlı olarak izle, birlikte oyna ve bu dev toplulukta hem oyuncu aynı zamanda istersen yayıncı olarak yer edin. Unutma ki burada her insanın hoşlanabileceği bir şey var!

Global ve mahalli espor turnuvalarıyla rekabete Nimo TV’de şahit ol!
Düzenli ödüllü etkinlikler ve anketler, kim kazanır, Pick Me şeklinde interaktif içerikler ile hem eğlen bununla beraber kazanmaya başla!
Kategoriler arasında tercih edeceğin talep eder canlı, istersen de kayıtlı gösterim içeriklerine kolayca ve anında ulaş!
Canlı söyleşi özelliği ile dünyanın her yerinden, müddetsiz sayıda oyunsever ve yayıncı ile kolayca yazışma kur!
İster gün ışığı ister karanlık modda kullan!
Tencent Games, Blizzard, Moonton, Riot Games ve daha bunun benzer biçimde birçok global oyun şirketinin resmi organizasyonlarını Nimo TV ile tek tıkla ve ücretsiz takip et!

Nimo TV dünyanın her köşesinden milyonlarca oyuncunun favori oyunlarını canlandırırken canlı gösterim yapmalarını elde eden, yayıncıları ve izleyicileri buluşturan, toplumsal ve interaktif özellikleriyle eğlendiren ve sürekli etkinliklerle bütün yayıncılarını destekleyen bir platformdur. Sen de hemen Nimo TV’yi indir, bu inanılmaz deneyimin ve global camianın bir parçası ol!

Oyun ve eğlence Nimo TV arasında!

https://www.Nimo.Tv/

Sosyal medyada bizi takip et!
▶Twitter: https://twitter.

Nimo TV – Canlı Oyun Yayını Apk Full indir

Instagram.Com/NimoTV_Turkey
▶Facebook: https://www.Facebook.Com/nimotvtrofficial

Bize ulaş!
feedback_tur@nimo.Televizyon

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları