Nova Space Armada apk indir 2022

Güncellendi
2 Ara 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com stone3 ig

Nova Space Armada apk indir 2022

Etkileyici Bir Cumhuriyetçi Uzay İstasyonu
Karanlık ve tehlikeli boşlukta, heybetli feza istasyonunuz sığınağınız ve üssünüz olacak. Cumhuriyet Emirlerini tamamlayın ve stratejik dağıtımınızı tertipli olarak ayarlayın. Güçlü bir uzay istasyonu, galaksinin fethine doğru ilk adımınız olacak.

Durdurulamaz Uzay Armadası
Çeşitli savaş gemisi planları arasından akıllıca seçim yapın. Modüler tasarımlar ve montaj sistemleri ile benzersiz filolarınızı oluşturun. Stratejik seçeneklerinizi dikkatlice planlayın ve benzeri görülmemiş uzay savaşlarına katılın. Seçiminiz, savaşacağınız her savaşın sonucunu etkileyecektir.

Galaksiler Arası İttifakınızı Kurun
“Süpernova Etkinliği”nden sonrasında tüm Renney Sektörü derin bir anarşi içindedir. Bu kaotik durumda, en oldukca güvendiğiniz insanlarla güçlü bir galaksiler arası İttifak kurmanız gerekiyor.

Nova: Space Armada Apk Full indir

Sonsuz Yıldızlar Sonsuz Hikayeler
Sektörü keşfetmek ve araştırmak için filolarınızı gönderin. Tuhaf hikayelere ve etkisi altına alan galaksiler arası destanına tanık olun.

Ve Daha Fazlası
quot;Goliath Galaksisiquot;nde artık bir Dyson Küresi devralınabilir, quot;Süpernova Olayıquot;nın peşindeki reel hala kararan boşlukta yatmaktadır. Cumhuriyet ve Koterminal, evrensel felaketten bu yana sessiz kaldı. Sen ve İttifakın Renney Sektörünün geleceğine karar vereceksiniz. Stratejik hedefinize ulaşmak için karşı konulmaz diplomatik zihninizi kullanacak mısınız? Yoksa kan dökerek bölgenizi genişletmeyi mi planlıyorsunuz? Başka hiçbir şeye benzemeyen bir yıldızlararası seyahat açılmak suretiyle.

DESTEK
support@gamestone3.Com adresinden bizlere e-posta gönderin

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları