Omega – Görüntülü Sohbet Modlu Apk İndir 2022

3.30.0

HEMEN İNDİR
4.3/5 Oylar: 57,231
Sürüm
3.30.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
35M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

nblg stp ly omegle android

Omega – Görüntülü Sohbet Modlu Apk İndir 2022

Omega, gerçek zamanlı olarak otantik görüşmelerle sizi başkalarına bağlar. Tek bir dokunuşla, benzersiz eşleştirme algoritmamızla eşleşen, 100den fazla ülkeden milyonlarca kullanıcıyla bağlanacaksınız. Görüntülü söyleşi eşleşmeleri hiç rastgele değildir, ancak kullanıcı profilinize ve öteki kullanıcılarla etkileşimlerinize nazaran dikkatlice özelleştirilir. Tüm sohbetler otomatik AI koruma yazılımımız tarafınca dikkatle korunur ve tüm ihlal edenler kalıcı olarak engellenir. En gelişmiş denetleme sistemimiz ve tescilli canlı sohbet eşleştirme algoritması ile birleştiğinde, güvenli ve eğlenceli bir ortamda dünyanın her yerinden yeni arkadaşlarla tanışmak mümkündür.

Ana Özellikler:
Görüntülü Sohbet – anında canlı eşleşmeler
DM- yeni arkadaşlarınla söyleşi et
Reaksiyonlar – animasyonlu keyifli sohbetler
Hediyeler – Gerçek bir söyleşi için gösterdiğiniz memnuniyeti ifade edin

Omega Tecrübeleri
Tüm dünyada anında canlı görüntülü söyleşi edin ve yeni insanlarla tanışın. Tüm sohbetler, bütün kullanıcılarımız için en iyi ve en güvenli kullanıcı deneyimini kurmak suretiyle otomatik AI izleme sistemimiz tarafınca dikkatle korunmaktadır. Herkes için keyifli ve güvenli bir çevrimiçi topluluk oluşturmak istiyoruz. Dünyanın dört bir yanından çok sayıda benzersiz ve kabiliyetli kişilerle, her birinin kendi şaşırtıcı hikayeleri ve paylaşacak deneyimleri var. Rastgele her görüntülü sohbet eşleşmesi benzersiz bir toplumsal deneyimdir ve yaşam boyu sürecek potansiyel yeni bir dostluktur.

Omega – Görüntülü Sohbet Apk Ücretsiz İndir

Omega, a free random video chat and live talk app, new and better Omegle, similar to OmeTv, who, ‏ازار, LivU, DODO, Chamet, HOLLA and Fachat, allows you to chat and make new friends with strangers worldwide in voice calls, random video calls and messages in person to person. With one tap Omega, new and better Omegle, will connect you with millions of people from over 100 countries. Meeting random people expands your social circle, random video calls and chats bring you closer with strangers. All your live video chats and live talk are protected by Omegas automated AI protection system, you won’t meet any violation or other inappropriate behavior.

Feature Highlights on Omega – new and better Omegle:
Live Video Chat amp; Live Talk – Instant live match
DMs – Text chat with your new friends directly
Region amp; Gender Filter – Make new friends you like
Gifts – Express your affection for a genuine convo

The Omega – new and better Omegle Experience:
Random live video chat and meet new people instantly around the world!
We create a fun, safe and healthy online community for people who like to make new friends with strangers. In the Omega – new and better Omegle community with so many unique and interesting people, you can FaceTime random strangers from all over the world you like, each with their own splendid stories and experiences to share. Every just tailored random video chat is worthy and priceless, with a potential new life-long friendship to be built. Stay in touch with old connections through direct messages and online random video calls. Match randomly to discover new connections through live chats, learn about multiple cultures, and enrich your personal experience.

We genuinely hope youll enjoy using Omega – the best random video chat and live talk app!

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları