Opera GX Oyuncu Tarayıcısı Hileli full Apk 2022

Güncellendi
5 Tem 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com opera

Opera GX Oyuncu Tarayıcısı Hileli full Apk 2022

Opera GX, tümü güvenilir bir hususi tarayıcıda hususi dış görünümler, GX Corner, FAB navigasyon, Flow, reklam engelleyici ve oldukca daha fazlasıyla mobil telefonunuza bir oyuncu stili getiriyor. Bir oyuncu, her cihazda oyuncudur.

Oyuncular için tasarlanmıştır

Opera GXin benzersiz tasarımında, masaüstü GX tarayıcısına Red Dot ve IF Design ödüllerini kazandıran stil ile oyun ve oyun ekipmanlarından esinlenilmiştir. GX Classic, Ultra Violet, Purple Haze ve White Wolf şeklinde özel temalar arasından seçim yapın.

Ücretsiz oyunlar, oyun fırsatları, yaklaşan yayınlar

Her vakit sadece bir dokunuş uzağınızda olan GX Corner, günlük oyun haberleri, yaklaşan yayın takvimi ve bir fırsat toplayıcı kullanımınıza sunuyor. Bir oyuncunun kendi mobil web tarayıcısında en yeni haberler ve oyun fırsatlarından haberdar olmak için gereksinim duyduğu her şey burada.

Telefonunuzu ve bilgisayarınızı bağlayın

Sadece bir QR kodunu tarayarak telefonunuzu ve bilgisayarınızı Flow’a bağlayın. Oturum açma, parola yada hesap gerektirmeden şifreli ve güvenlidir. Tek bir tıklamayla kendinize linkler, videolar, dosyalar ve notlar gönderin ve bunlara bütün cihazlarınızdaki web tarayıcınızdan anında erişim sağlayın.

Yıldırım hızında tarayıcı

Hızlı İşlem Düğmesi (FAB) ve standart navigasyon arasında seçim yapın. FAB her zaman başparmağınızın yakınındadır ve etkileşime geçtiğinizde titreşir ve bu da hareket halindeyken son derece kullanışlı bir özelliktir.

Özel tarayıcı: reklam engelleyici, izleyici engelleyici ve oldukça daha fazlası

Dahili reklam engelleyici ve çerez iletişimi engelleyici benzer biçimde dahili güvenlik özellikleriyle güvenli bir biçimde gezinin ve sayfaları daha süratli yükleyin.

Opera GX: Oyuncu Tarayıcısı Apk Full indir

Opera GX hakkında

Merkezi Oslo, Norveçte bulunan Opera, NASDAQ borsasında (OPRA) muamele bulan küresel bir internet yenilikçisidir. Opera, 2019 yılında, tarayıcının kenar çubuğunda yerleşik Twitch ve Discord, sayısız özelleştirme seçeneği, ses efektleri, arka plan müziği ve oyunlardan esinlenilmiş bir tasarımın yanı sıra tarayıcıyı daha az kaynağa gereksinim duyan ve oyun için bilgisayarda daha fazla deposu ayıran Ağ Bandı Genişliği sınırlayıcıları, CPU ve RAM benzer biçimde özelliklerle oyuncular için tasarlanmış bir tarayıcı olan Opera GXi piyasaya sürdü. Opera GX yüksek puanlar almaya devam etmektedir (5,0 üzerinden 4,7) ve https://www.Opera.Com/gx adresinden indirebilirsiniz.

Bu uygulamayı indirerek https://www.Opera.Com/eula/mobile adresindeki Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi’ni kabul etmiş olursunuz. Ayrıca, Opera’nın verilerinizi iyi mi işlediğini ve koruduğunu https://www.Opera.Com/privacy adresindeki Gizlilik Beyanı’mızda öğrenebilirsiniz.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları