Opera Mini web tarayıcı hileli Apk 2022

4.4/5 Oylar: 8,044,637

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com opera mini native

Opera Mini web tarayıcı hileli Apk 2022

Opera Mini hız ve konfor demektir ve yalnızca bir web tarayıcıdan daha fazlasıdır! Hafiftir ve sıkışık, ağır ağlarda bile internette daha hızlı gezinmenizi sağlarken gizliliğinize saygı gösterir. Akıllı Tarama özelliğimiz, size en uygun veri tasarrufunu seçer, böylece veri planınızla daha uzun süre gezinebilirsiniz.

Sinir bozucu reklamları engeller ve çevrimdışı dosya paylaşımına sahip güçlü bir indirme yöneticisi içerir. Kullanışlı ortam oynatıcısının tek elli modu sayesinde sizin için sunulan AI destekli kişiselleştirilmiş haberlerin yanı sıra sorunsuz bir şekilde müzik dinleyebilir ve video izleyebilirsiniz. 
 

En Önemli Özellikler

• Veri Tasarrufu Sağlayın 

￿a kadar veri tasarrufu sağlayın ve tarama deneyiminizi aksatmadan yavaş ağlarda bile daha hızlı gezinin. Opera Mininin Akıllı Tarama özelliği en iyi deneyiminiz için tarama modunu otomatik olarak seçerken günlük veri tasarruflarınızı kolayca kontrol edin.

• Akıllı İndirme 

Siteleri indirilebilir video ve müzik dosyaları açısından otomatik olarak tarar ve arka planda indirir. Önceki indirmelerinizi ve cihazınızdaki diğer dosyaları kolayca bulun – klasörlerin içinde daha fazla kaybolmaya gerek yok. Akıllı İndirme, Opera Mini’nin video oynatıcısı ve Çevrimdışı Dosya Paylaşımı ile entegre edilmiştir, böylece dosyaları kolayca indirebilir ve paylaşabilirsiniz!

• Çevrimdışı Dosya Paylaşımı 

İnternet bağlantısı veya veri kullanımı olmadan dosyaları güvenli bir şekilde gönderin ve alın. Çevrimdışı Dosya Paylaşımı, resimleri veya diğer dosyaları 300 MB/snye varan yüksek hızda aktarabilir, bu da her yerde dosya paylaşmak için ideal bir çözümdür! QR kodunu tarayın ve diğer Opera Mini kullanıcılarıyla saniyeler içinde paylaşın. 
 
• Reklamları Engeller 

Opera Mininin yerleşik bir reklam engelleyicisi vardır, bu sayede webde can sıkıcı reklamlar olmadan gezinebilir ve pürüzsüz bir web tarama deneyimi yaşayabilirsiniz!

• Tarayıcınızı Özelleştirin 

Opera Mininin kontrolü SİZDE! Tarayıcınızı özelleştirmek için beğendiğiniz düzeni, temayı, haber kategorilerini ve daha fazlasını seçebilirsiniz. Opera Mininizi ön plana çıkarın!

• Kişiselleştirilmiş Haberler 

İlgi alanlarınıza göre tasarlanmış popüler yerel ve küresel haberleri öğrenin. Opera Mini tarayıcısındaki güncellenen haber akışı, güçlü AI haber motorumuz tarafından desteklenmektedir. Size uygun kişiselleştirilmiş konuları görmek için beğendiğiniz kanalları takip edin.

• Video Oynatıcı 

Canlı izleyin ve dinleyin ya da daha sonrası için indirin. Mini’nin video oynatıcısında, mobil cihazlarda kolaylık için tek elle kullanım modu bulunur ve İndirme Yöneticinize entegre edilmiştir.

• Çevrimdışı Okuma 

Wi-Fi ile haberleri ve web sayfalarını telefonunuza kolayca kaydedin ve daha sonra çevrimdışı olarak okuyun. Wi-Fi ile bağlıyken haberleri otomatik olarak yenilemeyi seçebilir, kaydedilen dosyaları kolayca yönetebilirsiniz. Gezinme çubuğunuzdaki Çevrimdışı Okumaya bir kısayol ekleyerek bunlara hızlı bir şekilde erişin.

• Özel Olarak Gezinin

Opera Mini, gizliliğiniz için web üzerinde koruma sağlar.

Opera Mini web tarayıcı Apk Full

 
 
Opera Mininin kullandığı belirli izinler hakkında bilgi için: http://www.Opera.Com/help/mini/android/permissions

Opera ile daha fazlasını yapın: https://www.Opera.Com/mobile/android

Opera, Facebooktan reklamlar gösterebilir. Daha fazla bilgi için: https://m.Facebook.Com/ads/ad_choices

İletişimde kalın:
Twitter – http://twitter.Com/opera/
Facebook – http://www.Facebook.Com/opera/
Instagram – http://www.Instagram.Com/opera

Hükümler ve Koşullar:
Bu uygulamayı indirerek https://www.Opera.Com/eula/mobile adresindeki Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesini kabul etmiş olursunuz. Ayrıca, Operanın verilerinizi nasıl kullandığını ve koruduğunu öğrenmek için https://www.Opera.Com/privacy adresindeki Gizlilik Bildirimimizi okuyabilirsiniz.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları