Operasyon ANKA apk indir 2022

4.0

APK indir
4.6/5 Oylar: 16,159
Boyut
60M
Sürüm
4.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com tusas operasyonanka

Operasyon ANKA apk indir 2022

Operasyon: ANKA, Türk Uzay ve Havacılık Sanayii (TUSAŞ) yapımı olan ANKA-S’i konu alan ve Türkiye’nin köklü oyun geliştirici stüdyolarından Udo Games ile Otto Games tarafından yapılmış, ücretsiz bir aksiyon oyunudur.

Savaşın ortasında, çatışmanın en yoğun olduğu ve kara unsurlarının destek bekleyerek göklere baktığı anda, SİHA’nın kontrolünü üstlenip, rolü başarıya ulaştırmak, artık senin elinde!

Düşmanın yoğunlaştığı, savaşın kaderinin istikamet değiştirmeye başladığı anlarda, birinci şahıs bakış açısından kontrol ettiğin, Türk Uzay ve Havacılık Sanayii (TUSAŞ) yapımı olan ANKA-S ile hasım unsurlarına ateş ederek tüm hedefleri imha et ve görevleri tamamla.

Strateji, aksiyon ve adrenalin dolu bir oynanış ile fazlaca muhtelif silah ve savunma teknolojilerini kullanarak, komutandan aldığın emirleri uygulayacak, keşif uçuşları gerçekleştirecek, düşman üssüne sızan askeri kara birliklerine yardım edecek ve masum sivillerin kurtarılmasında rol alacaksın. Unutma: “İstikbal göklerdedir!”

Operasyon: ANKA, terör ve çatışmanın kasıp kavurduğu hayalî bir coğrafyada, sivillerin tehdit altında ve tehlike içinde yaşadıkları, düşmanın kol gezdiği bir ortamda ve yakın gelecekte geçiyor.

Operasyon: ANKA Apk Full

Kimliğini gizleyen ve amaçları bilinmeyen, organize bir düşman birliğinin belirmesi ve saldırmaya başlaması ile vakalar, içinden çıkılması güç bir hâle gelecek ve savaş, tüm yakın çevreye yayılacaktır. Tam da bu aşamada, planları gizli saklı ve yöntemleri acımasız olan düşmanın tehdidini sona erdirmek, oyuncuya düşüyor.

OYUN İÇERİĞİ

– Seri atışlı top, füze ve bomba olmak suretiyle 3 ana başlıkta, yükseltilebilir 11 çeşit, örneksiz ve farklı mekaniklere haiz silah
– Atış sıklığı, hasar ve silah ısınması gibi 7 çeşit yükseltme
– 2 değişik temel ANKA gövde geliştirmesi
– Satın almaların, yükseltmelerin, montaj ve sökme işlemlerinin yapıldığı ve oyuncu skorlarının gözlenebildiği kapsamlı bir hangar ekranı
– Hedef imha, ölüm kalım, müdafaa, koruma ve kurtarma konulu birçok farklı türde 20 farklı görev
– 3 farklı coğrafi temada 20 farklı harita
– 6 değişik çeşitte hasım birimi
– 4 farklı çeşitte düşman boss birimi
– 7 farklı çeşitte bağlaşık birim
– Ses sanatçıları tarafınca kaydedilmiş yönlendirici sesler ve konuşmalar

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları