Oyuncu Market Ekipman Al-Sat! ücretsiz Apk indir 2022

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com oyuncu market

Oyuncu Market Ekipman Al-Sat! ücretsiz Apk indir 2022

Oyuncu Market, ikinci el bilgisayar, laptop, donanım, ekran kartı, işlemci, anakart, ram, oyun konsolu, oyun, e-pin, oyuncu koltuğu ve öteki aksesuarları alıp satabileceğin bir online alışveriş platformudur.

BİLGİSAYAR: Bilgisayar ilanlarına şunlar dahildir: Oyuncu bilgisayarı, oyuncu laptop, toplama bilgisayar ve bilgisayar parçaları

DONANIM: Ekran kartı, kasa, anakart, ram, işlemci, power supply, soğutucu, fan, rgb ürünleri

OYUN KONSOLU: Playstation, xbox, psp , gamepad, nintendo switch

EKİPMAN: Kulaklık, mekanik klavye, gaming mouse, mousepad, oyuncu koltuğu, joystick, direksiyon

AKSESUAR: Favori oyununun t-shirt, bardak, yastık, tablo, 2.El cep telefonu

Güvenli alışveriş ile aklınızda bütün sual işaretlerini kaldırdık. Ürünü satın aldığında, ücret doğrudan satıcıya aktarılmaz; havuza aktarılır, ürün sana ulaşıncaya kadar ödeme havuzda bekler. Ürün anlatıldığı gibiyse onaylarsın. BİNGO!

Oyuncu Market’te ürün satın almak oldukça kolay;

Yüzlerce oyuncuya hitap eden Oyuncu Market’te kargo ücretlerine servet ödeme! Ayrıca taksitli ürün alabileceğini unutma. Beğendiğin ürünü satın al, satıcı kargolasın; ürün eline ulaşınca 2 gün boyunca kontrol et ve ürünü onayla. Ürün anlatıldığı şeklinde çıkmazsa iade talebi oluştur ve iade et.

Oyuncu Market’te ürün satmak çok kolay;

Satıcı profilini oluştur ve ürünlerini rekabetçi fiyatlarla ilana koy, satılsın.

Oyuncu Market: Ekipman Al-Sat! Apk Ücretsiz İndir

Sana hususi ürettiğimiz kargo kodunu görevliye söylemen yeterli. Hepsi bu kadar. Ürün kullanıcıya ulaşınca 2 iş günü kontrol/iade süresinin olduğunu unutma. Satışın onaylansın, ilk çarşamba günü ücretin hesabına aktarılsın.

Aklına takılan sorular olursa 7/24 etken olan yardımcı ekibimize mesaj atabilirsin.

Rakipsiz komisyon oranı ile oyuncu topluluğunu bir araya getiriyoruz. Diğer platformlara bakılırsa cazip bir komisyon ücreti aldığımızı göreceksin!
Referans sistemi ile artık sende kazanıyorsun! Profilinde sana hususi ürettiğimiz referans kodu ile arkadaşını uygulamaya çayır et; alışveriş yapsın, ikinizde kazanın.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları