PARS Özel Harekat – Türk Askeri Operasyon Oyunu ücretsiz Apk indir 2022

0.1.2.8

APK indir
1.0/5 Oylar: 2,196
Boyut
51M
Sürüm
0.1.2.8
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com deadlyarrow pars

PARS Özel Harekat – Türk Askeri Operasyon Oyunu ücretsiz Apk indir 2022

Türk savaş oyununda Bordo Bereli, Komando, JÖH, PÖH gibi Türk askerleriyle internetsiz operasyonları oyna!

3D Türk oyunu olan PARS: Özel Kuvvetler etkisinde bırakan bir aksiyon harp atış oyunu deneyimi sunuyor. Bordo Bereli, Komando, JÖH (Jandarma Özel Harekat) ve PÖH (Polis Özel Harekat) benzer biçimde Türk askeri TSK birliklerindeki askerler ile göreve katıl, düşmanlara korku sal!

KONTROLLER
PARS: Özel Kuvvetler üçüncü kişi nişancı oyunudur. Bu sayede karakterini herhangi bir engelleme olmaksızın istediğin yönde hareket ettirebilirsin. Modern kontrollere sahip olmasıyla sebebiyle uzman olarak çatışmalarda sizlere tam hâkimiyet şansı veriyor.

MEKANLAR
3D Türk oyun olan PARS: Özel Kuvvetlerde operasyonlar ve görevler türk yapımı yerli mekanlarda yapılmaktadır.Yerli oyun HD grafik kalitesine haizdir. F16 tayyare hangarı, yeraltı tünelleri, köy okulu, mağara, orman, depo, kamp, otoyol gibi yerli mekânlarda yer alır. Bunların yanı sıra, muayyen vakit aralıklarında güncellenecek olan yeni mekanlarda da Mehmetçik ile operasyonlar düzen şansına haiz olacaksınız.

BİRLİKLER VE TEÇHİZATLAR
Tamamlanan operasyonlar sonucunda ganimet olarak yeni birliklerin kilitlerini açabilecek ve yeni tüfek veya tabanca kullanabileceksin.

PARS: Özel Harekat – Türk Askeri Operasyon Oyunu Apk Full

OPERASYONLAR
Taarruz, Etkisiz Hale Getirme, Tek Atış (Suikast), Zamana Karşı Savunma ve Koruma gibi farklı birçok vazife türleriyle operasyon yap ve operasyonları tamamla! Konvoy halinde giderken veya operasyonlar daha sonra pusu olduğunda hayatta kalma becerilerini göstererek orduna komutan olarak düşmanlara hakkaniyet dağıt.

İHA ile toplanan bilgiler ile internetsiz operasyonlara katılabilirsiniz. Göreve başlamadan önce sniper (Keskin Nişancı) yada Piyade tüfeklerinden seçim yaparak kullanacağın silahı envanterine ekleyebilirsin.

SOSYAL MEDYA
Facebook: https://www.Facebook.Com/parsozelkuvvetler
Instagram: https://www.Instagram.Com/parsmobilegame

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları