Paxful – Bitcoin Kripto Cüzdanı, Platform P2P Hileli Full Apk indir 2022

Güncellendi
17 Haz 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com paxful wallet

Paxful – Bitcoin Kripto Cüzdanı, Platform P2P Hileli Full Apk indir 2022

Paxful, dijital para birimlerini almak, satmak ve alım satımını yapmak için kişiler arası bir platformdur. Finansal imkanlara eşit erişim hakkına inanıyoruz ve kullanıcıların kripto alım satımı yapmalarını mümkün hale getirip güvenli ve emniyetli bir ortamda para kazanmalarına olanak sağlıyoruz.

Dünyanın parayı gönderme yaklaşımını ve Bitcoin benzer biçimde kripto paraları benimseme şeklini değiştiriyoruz,
bu sayede herhangi biriyle, herhangi bir yerden, herhangi bir zamanda gönderimlere olanak sağlıyoruz. Paxful Bitcoin Cüzdanı uygulaması, platformumuza eşlik eden harika bir araçtır.

YÜZLERCE ÖDEME YÖNTEMİYLE KRİPTO ALIM SATIMI GERÇEKLEŞTİRİN

Paxful, hediye kartları, banka ve kredi kartları, banka havaleleri, çevrim içi cüzdanlar ve daha fazlasını da içeren 350nin üstünde ödeme yönteminden istediğinizi seçerek kripto paralar satın almanıza ve paranızı dönüştürmenize imkan sağlar.

KOLAY İŞLEMLER

Kolayca Bitcoin ve diğer dijital para birimlerini gönderin, alın, depolayın ve dönüştürün. Dünyanın her yerinden milyonlarca yatırımcı ile ile süratli transferler gerçekleştirmek için eşi olmayan cüzdan adresinizi veya QR kodunuzu kullanın.

BITCOIN (BTC) ALIM SATIMI YAPIN

Dünyanın en biri olan dijital parasında dünya genelinde milyonlarca kullanıcı ile alım satım gerçekleştirin. Piyasada olan biteni izlemek ve düşükken Bitcoin satın alıp yüksekken satıp hasılat elde etmek için BTC cüzdanınızı kullanın.

TETHER (USDT) ALIM SATIMI YAPIN

Tether, USD ile aynı kıymeti koruması amacıyla oluşturulmuştur. Artık USDT satın alabilir veya öteki Paxful kullanıcılarına bunu satabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Paxful Cüzdanınız içinden Bitcoini Tethere veya Ethereuma yada karşı doğrultularda çevirip kriptonuzu ani fiyat dalgalanmalarından koruma seçeneğine de sahipsiniz.

ETHER (ETH) ALIM SATIMI YAPIN

Ethereum sonunda Paxfula geldi. Artık Ethereum koinlerini platformumuzda diğer borsalardan daha ucuza 350nin üzerinde ödeme yöntemini kullanarak satın alabilirsiniz. Doğrudan Paxful Cüzdanınızdan Ethereum alıp satmaya bugünden başlayın.

GÜVENİLİR BİR CÜZDAN

Kripto paranızı, hesabınızı oluşturduğunuzda ücretsiz olarak alacağınız kendi şahsi mobil kripto para cüzdanınıza depolayın.

Paxful – Bitcoin

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları