pizza pişirme oyunu-aşçı oyunu ücretsiz Apk indir 2022

3.2

APK indir
3.8/5 Oylar: 5,886
Boyut
60M
Sürüm
3.2
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com sms pizza maker delivery boy games

pizza pişirme oyunu-aşçı oyunu ücretsiz Apk indir 2022

Quot;Bake Pizza Oyunları: Pizza Oyunları pişirme pizza pişirmek ve ayrıca halkları teslim edebilir dünyanın en iyi pizza oyun, biridir. Küçük pişirme şefler şaşırtıcı fast-food yemek oyunlar için hazır olsun ve müşterileriniz için parmak yalama davranır pişirin. Bu, iyi bir pizza makinesi gıda mağazası abur cubur oyunları amp; Pizza oyunların maceralarını oldukça vardır. Pişirme gıda restoranlar gizli saklı sürprizler sürü iyi pizza oyunları birinde sizi bekliyor.

Eğer sonrasında pizza pişirme oyunları eve teslim oyunları amp; pizza oyunları ile fast-food yapımcısı macerasını keyif yapın. Bir motosiklet sürücüsü ol sipariş paketi ve pizza dağıtım çocuk olma eğlenin. Pişirme oyunları şef kamyonetler üzerinde de fast-food teslimat tadını çıkarabilir. Seçtiğiniz farklı araçlar sürme yoluyla gelen hazzı alın ve çocuklar için inanılmaz özgür fırında bir pizza oyunların keyfini.

Bu, iyi pizza makinesi oyun- bir pizza oyunları da minik şefler için başka sürprizi var. Let kent bisikleti yarış eğlence keyfini çıkarın. Sürücü hızlı ve pizza dağıtım çocuk bu heyecan verici moto yarışın galibi olur. Kızlar ve erkekler için oyunlar pişirme Bu çocuklar bu müthiş bir pizza oyunda sizin için fazlaca ilgi çekici bir restoran pişirme faaliyetleri var.

Üç şaşırtıcı modları fırında pizza makinesi teslim oyunları ve bisiklet yarış pizza teslim ebedi eğlence verir. Serbest modunda, pişirme şef harika süratli yiyecek yapmak için mutfakta leziz malzemelerle bir sürü tecrübe etme serbesttir. Hamur yapmış olup pizza pek oldukça heyecan verici şekiller olmak için vardır.

pizza pişirme oyunu-aşçı oyunu Apk Full download

Sebzeler, peynir, et, tavuk ve balık şeklinde pek oldukca öğe gelen Tepesi seçin. Pizza oyunu Teslimat Lezzetli yiyecekleri dört çeşit yaparak restoran oyunları yapma Bu süratli yiyecek keyfini çıkarın.

Zamanla aralık modu vakit yönetimi pişirme restoran müşterileri Yummy süratli yiyecek sipariş edecek. Bu pizza oyunda göreviniz Pizza emir almak ve pizza dağıtan oyunları pişirme işinizi başlamaktır. Seçtiğiniz araç seçin ve kızlar için yiyecek oyunları pizza için hızlı teslimat sürücüsü olmak.

yarış modunda pizza bisiklet sürücüsü fırında pizza teslimi için bir yarış karşı karşıya gelecek. Yemek hazır olduğunda sonrasında moto yarış başka teslimat çocukla başlayacaktır. Motosiklet, minibüs ve AI arabaların değişik türleri de zaman arasında sipariş teslim bisiklet şoför teslimat destek olacaktır. Sürücü hızlı ve çocuklar için bu ilgi çekici serbest restoran oyunların keyfini.

Zaman kaybetmeyin! Pizza oyunları Acele müşterilerin sizi çağırıyor …. Bake fast-food yummy ve çocuklar için en iyi pizza oyunların keyfini.

quot;

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları