Polis Operasyonu Simülatörü ücretsiz Apk indir 2022

1.4

APK indir
4.1/5 Oylar: 104
Boyut
125M
Sürüm
1.4
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com kayragames policeoperation

Polis Operasyonu Simülatörü ücretsiz Apk indir 2022

Polis ve asker oyunlarını sevenler için macera dolu Police Operation Car Simulator oyunu geliştirdik. Filmlerde izlediğiniz hususi polis ve hususi asker kuvvetlerini police operation simulator oyunuyla deneyimleyebilirsin. Birçok ülkenin hususi polis ve özel asker kuvvetleri vardır. Bu özel polis ve askeri kuvvetler insanları tehlikelerden korur. Ülkeler bu özel polis ve askeri kuvvetlere birçok tahsil verir. Tehlikeli özel operasyonlarda bu polis özel kuvvetleri yer alır. Polis özel qüç olmak kolay değildir. Polis özel kuvvet olabilmek için çok zor sınavları geçmelisin.
Police operation simulator oyunumuzda fps modunda özel polis karakterini deneyin ve ağır zırhlı araçları kullanın. Polis hususi operasyon oyununu geliştirirken reel polis hususi kuvvetlerin deneyimlerinden yararlandık. Polisler halkı korumakla görevli memurlardır. Polisler suç işlenmemesi için şehirlerde sürekli hareket ederler. Polis olmak en tehlikeli mesleklerden biridir. Polisler halkın ve ülkenin güvenliği için kendi hayatlarını tehlikeye atarlar. Polis simulator oyunumuzda polis olmanın zorluklarını öğreneceksiniz.
Police Operation Car Simulator oyununda oldukça fazla bölüm var ve bölümler giderek zorlaşacak. Farklı arazi koşullarında ağır zırhlı arabalarla polis hususi operasyon görevlerini yerine getirin. Özel operasyonlarda kullanacağınız ağır zırhlı arabalara farklı kamera açıları ekledik. Police Operation Car Simulator oyunumuzdaki polis hususi harekatların kullandığı ağır zırhlı arabalarda 4 çeşit siren var. Zırhlı otomobiller dışarıdan atılan bombalara ya da kurşunlara karşı dayanıklıdır. Ağır zırhlı otomobillerle operasyona giderken sirenleri kullanın.

Polis Operasyonu Simülatörü Apk Full

Polis özel harekat ile çıktığınız görevde şehirlerde, dağlarda olan düşmanları yok edin. Ağır zırhlı araçlar arasında polisler güvende olur. Polis simulator oyununda düşmanları hafife alma yoksa kaybedersin. Ağır zırhlı araçlar emin gitmek için kullanılır. Polis özel harekat ve kullandıkları ağır zırhlı araçlarla devriyeye çıkın. Ağır zırhlı araçlar içinde son teknoloji ürünleri kullanılır. Polis hususi harekat kuvvetleri zırhlı arabalara girip, çıkabilir. Polis özel kuvvetleri zırhlı otomobilleri kullanabilir. Zırhlı arabaların motor gücü yüksektir. Polis hususi operasyon oyunumuzu gece ve gündüz seçeneklerinde oynayabilirsin. Polis simulator oyununda tehlikeli yerlere polis hususi harekat ve zırhlı araçlarla gidip operasyon yapacaksın. Polis hususi operasyonlarında silahlar görevlere göre verilir. Ağır zırhlı arabalarla görev yerine gidip düşmanları yok edin. Polis operation simulator oyununda dürbünlü silahınızla düşmana uzaktan ateş edin. Ağır zırhlı polis hususi kuvvet arabasını dikkatli kullanmazsan kaza yapabilir ve uçurumdan düşebilirsin.
Polis olmak isteyenler için harika bir polis operation simulator oyunu. Gerçek bir hususi polis kuvveti şeklinde hissedeceğin serüven dolu polis özel operasyonları sizi bekliyor. Police Operation Car Simulator oyunumuzu geliştirmeye devam edeceğiz. Polis simulator oyunuyla iligili istek ve önerilerinizi mail ile bildirin.
İyi oyunlar ve başarılar.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları