PPNards – Tavla oyunları ücretsiz Apk indir 2022

Güncellendi
14 Ara 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com ObviousChoice PPBackgammon

PPNards – Tavla oyunları ücretsiz Apk indir 2022

Dünyanın en popüler masa oyunlarından biri olan Tavla PPNardsa hoş geldiniz!

Eğer online tavla oynamayı seviyorsanız, o vakit doğru yere geldiniz! En İyi Tavla klasik uygulamasını indirin ve klasik nardi oyununu arkadaşlarınızla veya öteki oyunculara karşı oynayın!

Klasik çevrimiçi masa oyunları hayranı mısınız? Tavla klasik setleri, oyun zarları ve oynanışı ile gerçek bir oyun deneyiminin tadını çıkarın.

PPNards en iyi masa oyunudur. Arkadaşlarınızla çevrimiçi masa zar oyunları oynayabilir ve Tavla şampiyonluğu için yarışabilirsiniz! En iyi oldukca oyunculu çevrimiçi tavla oyunlarından birinde dünyanın dört bir yanındaki diğer nardi oyunu hayranlarıyla sohbet edin!

Tavla eski bir Mısır masa oyunudur ve dünyanın en popüler 2 oyunculu çevrimiçi oyunlarından biridir. Bazıları buna Nardi oyunu yada Trictrac derken, diğerleri Tavla yada shesh besh diyebilir, sadece tavlanın kuralları aynıdır ve eğlence evrenseldir. Acemi tavla oyuncusu veya Tavla şampiyonu, hepimiz EN İYİ Tavla çevrimiçi oyununun tadını çıkaracak!

Çevrimiçi narde long tavla oynayın ve bu zar oyununda ustalaşın, arkadaşlarınızla çevrimiçi çok oyunculu masa oyunları oynayın! Bire bir oyunumuzun ve oldukca oyunculu çevrimiçi tavla oyunlarımızın keyfini çıkarın.

PPNards – Tavla oyunları Apk Full

Bu sorun, oyuncuya tekrar bağlanmak ve oyuna geri dönmek için ekstra zaman tanıyan Bağlantı Kesilme Koruması özelliğimiz tarafından ele alınmaktadır

Nardi oyunu asla eskimeyen reel bir klasik masa oyunudur, sadece Android telefonunuzda Tavla oynamanıza izin veren çevrimiçi canlı Tavla sürümü ile daha iyi hale gelir. Tavla 5.000 yılı aşkın bir deneyime haizdir ve şimdiye kadar yaratılmış en eski PvP oyunlarından biridir.

Tavla bir strateji oyunudur, bir zeka oyunudur, bir beceri oyunudur, bir zar oyunudur, bir şans oyunudur fakat her şeyden ilkin bir eğlence oyunudur! Peki, sizin tavla stratejiniz yada taktiğiniz nedir? Öğrenmek için bu Tavla uygulamasını indirin!

Yarışmaları kazanmak ve liderlik tablolarında üst sıralarda yer almak sizi tavla tahtasının efendisi yapabilir! İster sadece arkadaşlarınızla bir zar oyunu oynamak isteyin, ister arkadaşlarınıza karşı tavla oynarken bile her yarışmayı kazanmak isteyin, bu zar bulmacası çözmeyi seveceğiniz bir bulmaca!

PPNards hakkındaki daha fazla malumat için: https://ppnards.Com

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları