Pure Sniper 3D Silah Oyunları Modlu Apk İndir 2022

500111

APK indir
4.7/5 Oylar: 178,702
Boyut
124M
Sürüm
500111
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com miniclip realsniper

Pure Sniper 3D Silah Oyunları Modlu Apk İndir 2022

Pure Sniper 3D silah oyunları yardımıyla ister öykü modunda offline keskin nişancılık deneyimleyebilir istersen de online aksiyon oyunları modunda öteki oyuncularla silahlı PVP savaşları yapabilirsin.

Birbirinden farklı nişancı silahları veya düzgüsel silahlardan birini seç, savaş bölümlerinden birine gir ve nişancılık yeteneklerini göstererek düşmanlarını elimine et. 3D tabanca oyunları arasında olan oyun, her bölümünde değişik düşmanları keskin nişancı silahı ile vurarak bölümler arasında ilerleyebileceğin bir 3D oyundur.

Neden Pure Sniper 3D Silah Oyunu Efsanevi?

Keskin Nişancı Hikaye Modu
Bu keskin nişancılık oyunu modu ile dünyanın birçok şehrindeki düşmanlarını elimine et ve her bölümde yepyeni bir hikaye ile eğlenceli aksiyon oyunları deneyimi yaşa.

Keskin Nişancı Atış Poligonu Modu
Mesafe farketmeksizin hedef tahtalarında keskin nişancı yeteneklerini kontrol edip geliştirebileceğin atış poligonu modu sayesinde en iyi atışçı sen ol

Keskin Nişancılık Rehine Kurtarma Modu
Bu vazife modunda desteğe ihtiyaç duyan rehineleri kurtarmak ve tehlikeli suçluları durdurmak için birbirinden sıkıntılı görevler seni bekliyor.

Çatışmada Polise Yardımcı Ol Modu
Çatışma anında polis güçlerinin tehlikeli suçluları durdurmasına destek olacağın bu modda birbirinden farklı görevlerde keskin nişancılık hünerlerini sergileme fırsatı yakalayacaksın.

Suçlu Avlama Modu
Güvenlik güçlerince aranan tehlikeli suçluları bulup onları nötr hale getireceğin bu modda, polise destek olarak masum vatandaşları koruma görevini üstleneceksin.

Helikopter Hücumu
Bu modda sniper yeteneklerini kullanarak suçluları helikopterden bulup nötr hale getirmeye çalışacaksın.

Savaş, Yeteneklerini Göster ve 1 Numara Ol
Düşmanlarını nötr hale getir ve dünya listesinde 1 numaraya yükselerek listenin tepesindeki keskin nişancı sen ol

Efsanevi Silahları Topla
Keskin nişancılık yeteneklerini gösterip kendini kanıtlayıp şehri azılı düşmanlardan kurtardıktan sonra birbirinden hususi uzun namlulu tüfekleri, saldırı silahlarını, otomatik silahları ve tabancaları kazanma şansı yakala.

Klan Müsabakaları
Arkadaşlarınla klanını kur veya istediğin bir klana katılarak klanlar arası PVP yarışmalarında savaşarak lider tablosundaki yerini almaya çalış.

Pure Sniper: 3D Silah Oyunları Apk download

– Farklı ve keyifli silahlar, tüfekler ve el bombaları ile çeşitli askeri mühimmatı realist cenk olanağı sunar.
– Ücretsiz olan, hem offline aynı zamanda online modlarıyla keskin nişancı kabiliyetlerini sergilemen için realist bir aksiyon deneyimi sunar.
– Birden fazla harita ve şehir tasarımıyla birçok savaş ve çatışma bölgesinde aksiyon oyunu deneyimi yaşatır.
– Basit ve akıcı tabanca kontrol özellikleri sayesinde keskin nişancılık yapma deneyimini en üst noktaya taşır.
– İnteraktif bir oyun dünyası sunan oyun her kısımda aksiyon oyunu deneyimi sunar.
– Dünyanın her yerinden FPS oyuncularıyla tanışmanı ve rekabet etmeni sağlar.

İster offline olarak tek başına istersen de arkadaşlarınla online oyun modlarına girerek eğlenceli saatler geçirmeye başla.

Birbirinden rekabetçi 5 değişik oyun modunda 400den farklı vazife ve birçok ek görevi yerine getir, hususi etkinliklere katıl ve aksiyon oyunları içerisindeki hünerlerini sergile.

Keskin nişancı oyunu ile rekabetin ve gerçekçi deneyimin tadını çıkar. İster tek başına istersen de arkadaşlarınla asla sıkılmadan oynayacağın Pure Sniper oyunu ile eğlenceli vakit geçir!

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları