PYTHON-3 YAZILIM ÖĞREN Yeni Apk 2022

2.4

APK indir
4.6/5 Oylar: 15
Boyut
20M
Sürüm
2.4
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com python user pythonyeni

PYTHON-3 YAZILIM ÖĞREN Yeni Apk 2022

Python Yazılım Öğren uygulaması; içerinde barındırdığı yüzü aşkın örneklerle hiç yazılım bilgisi olmayan birine temel yazılım bilgisi verecek ve programlamanın temellerini öğretip ileri seviyelere taşıyacaktır. Ayrıca yüzü aşkın örneği telefonunda basit ulaşılabilir bir şekilde saklamasını elde edecektir.

Uygulamamızda 98 tane renklendirilmiş örnek kodlar(programlar) bulunmaktadır. Her örneğin quot;monitör çıktısıquot; ve her kodu satır satır açıklayan quot;renkli, anlaşılır not(açıklama)quot; u mevcuttur. Kodların ve açıklama kısmının renkli olması öğrenme eğiliminizi ve başarınızı artıracaktır.

Üniversitede quot;Algoritma ve Programlama 1 ve 2quot; dersleri için ve yazılıma yeni başlamış her yaştan arkadaşlar için her açıdan müsait hale getirildi.

quot;Bu kodları nereye yazacağım?Quot; sorusunun cevabı olan quot;Python IDEquot; programını bilgisayarınıza nasıl kuracağınız ve yazdığınız kodları çalıştırıp nasıl monitör çıktısı alacağınızı anlatan resimli döküman mevcuttur.

PYTHON-3 YAZILIM ÖĞREN Apk download

Play Storedeki mavi logolu quot;ÖRNEKLERLE YAZILIM ÖĞRENquot; uygulaması benimdir. İndirip deneyip, kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz.

Uygulamanın metroda, otobüste vs. Internetsiz ortamda kullanılabilmesi bir avantajdır.

Eğer uygulamanın çalışmasında bir sorun olursa hemen benimle iletişime geçin; programın emek harcamaması laf mevzusu değil fakat olası bir durumda her türlü iletişime yanıt vereceğimden inanın.

Uygulamayı indirecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyor, yazılım öğrenme süreçlerine katkıda bulunmaktan mutluluk duyduğumu anlatım ediyorum 🙂

Konular :
1) Python Diline Giriş (6)
2) Veri Tipleri (9)
3) Aritmetik İşlemler (13)
4) If – Else (10)
5) For Döngüsü (14)
6) While Döngüsü (8)
7) Liste ve Dizi Metotları (10)
8) Liste ve Dizi Örnekleri (6)
9) Fonksiyonlar (11)
10) Dosya İşlemleri (7)
11) Algoritmik Sorular (4)

Mail adresimiz : quot;orneklerleyazilimogren@gmail.Comquot;
Instagram : quot;yazilimogrenquot;

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları