Quzu IPTV Mobile hileli Apk 2022

1.4

HEMEN İNDİR
3.9/5 Oylar: 1,323
Sürüm
1.4
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
97M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

nblg stp com quzutv android

Quzu IPTV Mobile hileli Apk 2022

Quzu TV

Quzu IPTV ile kolay TV izlemenin keyfini yaşamaya hazır olun. Magazinden, spor hayatına, sağlıktan modaya aklınıza gelebilecek her türlü kategoride onlarca değişik kanal akışlarını buraya ekleyebilir ve arzu ettiğiniz benzer biçimde yayın akışlarını seyredebilirsiniz. En sevdiğiniz dizi, film veya belgeselleri çok basit bir şekilde Quzu IPTV ile rahatça izleyebilir eğlencenin keyfini çıkarabilirsiniz. Evde, okulda, işte veya gezi ederken en sevdiğiniz programları tek tıkla izleyin.

Quzu IPTV özellikleri;

• Birden fazla dil seçeneği ile farklı dillerde yayınlarınızı, programlarınızı, dizi, film ve belgesellerinizi takip edebilir, seyredebilirsiniz.
• Gelişmiş arama özelliği yardımıyla aradığınız programı, diziyi, filmi ya da belgeseli fazlaca basit bir şekilde ulaşabilir ve anında izlemeye başlayabilirsiniz
• Quzu TV’ye sevdiğiniz programları uzaktan kendi listenizi ekleyebilirsiniz
• Ebeveyn kontrolü yardımıyla Quzu IPTV’yi güvenli bir halde aileniz ile birlikte kullanabilir ve her an sevdiğiniz yayınlara erişebilirsiniz
• Quzu TV’nin kumanda desteği yardımıyla uzaktan test devamlı elinizin altında
• Chromecast Desteği sayesinde HDMI portu üzerinden imaj aktarımı yapılabilmektedir
• IPTV uygulamasının gelişmiş özellikleri ile beraber cihazınızda extra bir oynatıcının bulunmasına gerek yoktur, Quzu TV’nin birçok hususiyet ile donatılmış kullanışlı dahili oynatıcısı bulunmaktadır.
• Quzu TV’yi deneyimlemek istediğinizde 7 günlük parasız tecrübe etme özelliği sayesinde sistemi test edebilir ve istediğiniz programı seyredebilirsiniz.

Quzu TV’nin Sunduğu İmkânlar

Quzu TV, sizlere IPTV keyfini Apple TV, Samsung Tizen, Android TV cihazları ve LG Web OS ile deneyimlemenize olanak tanır. Ayrıca Quzu IPTV uygulaması SD ve HD Dijital TV yüksek nitelik sağlar ve hem TV aynı zamanda PCde çalışır, bu sayede arzu ettiğiniz medyayı yüksek çözünürlükte dilediğiniz cihazda oynatabilirsiniz. Bununla birlikte bununla beraber etkileşim merkezi olan canlı haberler, RSS beslemeleri, İstek Üzerine Video (VOD), İstek Üzerine Müzik (MOD), malumat sayfaları benzer biçimde onlarca gösterim akışını da kolay bir biçimde izleyebilirsiniz. Programları kendi arzu ve zevklerinize nazaran tamamen ayarlayabilir ve özelleştirebilirsiniz. En önemli özelliklerinden birisi ise sistemin izlenmesi ve bakımı için uzaktan erişim imkânına sahip olmasıdır.

Quzu IPTV Mobile Apk Full download

Kurulum daha sonra sevdiğiniz programların takibini TV’nizden, mobilden yahut webden basit bir halde yapabilirsiniz. Quzu IPTV’de oynatma listenizi M3U URL şeklinde veya XTREAM-CODES API gibi oluşturun ve filmler, diziler, maç yayınları, radyo şeklinde canlı TV yayın akışlarını hızlı ve en kolay şekilde seyredebilirsiniz.

Quzu IPTV’yi Nasıl Kullanabilirsiniz?

İnternet erişimi olan herhangi bir ev Quzu IPTV hizmetlerine erişebilir. IPTV, OTT ve mobil ağ teknolojileri tarafınca yapılan son adım, mobil ekranlarda bile IPTV hizmetlerine erişime izin verdi, böylelikle arzu ettiğiniz yerden Android Telefon, Android Tablet ve Android TV’den Quzu TV’yi kullanabilirsiniz. Hemen hemen her yerde, bina, vasıta, gemi ve hatta uçakta bile Quzu IPTV ile oynatma listenize eklediğiniz medya programlarını izleyebilir takip edebilirsiniz.

Yasal Yayın Durumları

– Quzu IPTV, bazı örnek düzmece bağlantılar dışında herhangi bir medya yada içerik sağlamaz yada içermez.
– Kullanıcılar kendi içeriklerini sağlamalıdır, uygulama yalnızca içeriği oynatmak için bir platformdur.
– Quzu TVnin herhangi bir üçüncü taraf sağlayıcıyla hiç bir ilişkisi yoktur.
– Telif hakkı sahibinin izni olmadan telif hakkıyla korunan materyalini akışa almaz.

Quzu IPTVnin içeriğinizi izlediğiniz cihaza atıfta bulunmadığına dikkat etmelisiniz, web özellikli herhangi bir cihaz bu tür içinde ne olduğu görüntüleyebilmelidir. Bunun yerine Quzu IPTV, basitçe verilerin internet üstünden dağıtılma biçimini ifade eder.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları