Race Master 3D – Araba Yarışı Yeni Apk 2022*

3.2.0

APK indir
4.0/5 Oylar: 649,955
Boyut
164M
Sürüm
3.2.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com easygames race

Race Master 3D – Araba Yarışı Yeni Apk 2022*

️ Race Master 3D: Hızlı, öfkeli ve süper eğlenceli yarış oyunu

Bir sonraki dönüşte seni neler beklediğini gerçekten bilmediğin bu saçma derecede keyifli yarış oyununda parmağını ekrandan ayırma ve her şeye hazır ol. Sürüşüne ince ayar yap, ayağını gazdan çekme, ebedi engellerden kaçın ve beklenmedik yeni şeyler sunan süper süratli, coşku verici, saykedelik yarışlarda senin kadar deli rakipleri yoldan çıkarmaya çalış. Hız ihtiyacını hissediyor musun?

Çılgın olmasıyla birlikte sezgisel de olan bu yarış oyununda hız, drama, mükemmel arabalar ve çok daha fazlasını elde edeceksin.

YARIŞI COŞTUR…

Takip etmesi zor: Baş döndürücü hızda yarışmak için fazlaca muhtelif yüzeylere ve engellere haiz 33 eşsiz düzen Ayrıca özel olarak tasarlanmış otomobillerde 8 farklı boss, sürüşünü tüyler ürpertici hale getirmeye hazır.

Tüm dünyada yarış: 14 farklı neon aydınlatmaya haiz rampalar ve tünellerle dekore edilmiş, değişik parkur özelliklerine ve bolca ayrıntılı arka plana sahip 7 değişik konumla dışarıda izleyecek her zaman bir şey var.

Race Master 3D – Araba Yarışı Apk Full download

Daha fazla para kazanmak için her yarışta zirveye oyna, arabanın motorunu en yüksek hıza, hızlanmaya ve yol tutuşuna ayarla. İlgi cazibeli aksesuarlar ekle aracını süslemek için 15 değişik boyadan seç.

Kükreyişimi Dinle: Yüksek performanslı motorun gürlemesi, lastik gıcırtısı var çarpışan metallerin sesi varken kimin müziğe ihtiyacı olur ki? Race Master 3D’nin zengin ses dünyasının, rahat fakat çarpıcı grafiklerinin ve pistte her durduğunda veya ani fren attığında kemiklerini titretecek çok önemli çarpışma efektlerinin keyfini çıkart.

SON CEP YARIŞÇISI

Oynaması rahat, gerçek bir sürüş zorluğu elde eden, coşku ve ebedi çeşitlilik sunan, havalı otomobilleri ve tehlikeli rakipleri olan, hepsi birkaç dakika içinde olup biten hızlı ve öfkeli yarışlara haiz bir yarış oyunu mu arıyorsun?

Race Master 3Dyi cebinde tutarak her vakit ve her yerde harika sürüş heyecanına erişebilecek, pistte çılgınca renkli bir kasırga şeklinde üzerinize hızla gelen bir takım gerçeküstü ve zorlayıcı engele rağmen yine yeniden podyuma çıkmaya çalışacaksın
Mevcut en fakat en çılgın, en kazanan mobil yarış oyununda pistin ustası olup olmayacağını öğrenmek için şimdi indir.

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları