Racing Limits Hileli full Apk 2022

4.2/5 Oylar: 319,830

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com sbkgames RacingLimits

Racing Limits Hileli full Apk 2022

Racing Limits, ebedi arcade tipi yarış oyunlarının mobil standartlarını yine tanımlıyor. Hem şehir aynı zamanda karayolu trafiğinde yarış ve sollamaya dayanan bu oyunda, yarış modunun 5 eğlenceli modu bulunuyor: taşıyıcı modu, sonsuz mod, vakit modu, serbest mod ve çok oyunculu mod. Sabah, gün batımı ve gece seçenekleriyle tek yönlü veya iki yönlü trafik secenekleri arasından dilediğinizi seçin ve yarışın

Racing Limitsde limit yok fakat ancak yarış yetenekleriniz var! Bu sayede olabildiğince hızlı sürün, keskin sollama yapın, reel hayatta yapamadığınız şeyleri yapın ve sonunda sınırınızı aşın.

ÖZELLİKLER:

-REALTIME MULTIPLAYER: Çok oyunculu modda arkadaşlarınızla veya dünyanın dört bir yanından öteki yarışçılarla rekabet et!. Bu oyun, mobil cihazlarda en iyi reel zamanlı oldukça oyunculu yarışları sunuyor.

-ÇOKLU KAMERA AÇISI: 4 kamera açısı var. Helikopter, geri, kaput ve kokpit. Araçların iç modelleri, mümkün olan en iyi kokpit kamera deneyimini taktim etmek için devasa yükseklikte ayrıntılı tasarlandı.

-HASSAS VE ​​KOLAY KONTROLLER: Racing Limits oldukca kolay ve hassas oyun kontrollerine haiz

-ARAÇ FİZİĞİ: Arabalar realist güç, tork ve vites oranlarına haiz. Hızlanma ve en yüksek hız tam bir simülasyona dayanıyor. Araç ağırlığı, vites oranları, motor gücü ve tork eğrileri dikkate alınarak tasarlandı

-YÜKSEK DETAYLI ARAÇLAR: Yüksek düzeyde grafik detaylara haiz birçok araç sizi bekliyor! Racing Limitsde bulunan otomobillerin grafik detayları, kategorisinin en iyisi.

-TUNNING VE YÜKSELTME: Aracınızı vites oranlarını, sürüş yüksekliklerini ve tekerlek kamber açılarını değiştirerek özelleştir.

Racing Limits Apk Full download

Ayrıca jantları ve kaportayı dilediğin şeklinde boya.

-REALİSTİK GRAFİKLER: Racing Limits mobil cihazlar için optimize edilmiş devasa yükseklikte detaylara ve gerçekçi grafiklere sahip.

ÇEŞİTLİ YARIŞ MODLARI: Racing Limits rollendirirken asla sıkılmayacaksın. Çok sayıda kariyer modu seviyesi, 3 yarış pisti, 3 günlük zaman aralığı ve 5 farklı oyun modu var.

-ÇOKLU DİL DESTEĞİ: Şu anda altı dil desteklenmekte ve diğer birçok dil de gelecek sürümlerde olacak.

BİZİ TAKİP ET:

* https://www.Feysbuk.Com/racinglimitsgame/
* https://twitter.Com/RacingLimits
* https://www.Youtube.Com/channel/UCMThWAiBM_EBZWJ8l3OyCtg

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları