Raft Survival Multiplayer Hileli Full Apk indir 2022

Güncellendi
29 Tem 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp ocean nomad online survival simulator

Raft Survival Multiplayer Hileli Full Apk indir 2022

Ocean Nomad multiplayer, arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz çevrimiçi bir okyanus hayatta kalma oyunudur! Kıyamet sonrası hayatta kalmak için beraber bir sal inşa etmeniz, okyanustan kaynak almanız ve eşyalar üretmeniz gerekecek. Oyunu başlatın ve arkadaşlarınızı ilave edin!

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Özellikler⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

~~~ Düzinelerce eşya, tabanca ve zırh ~~~
~~~ Açık dünya ve keşifler ~~~
~~~ HD grafikler ~~~

Okyanusta arkadaşlarınızla çevrimiçi hayatta kalma oyunu için ipuçları:

Kaynakları bir kancayla yakalayın

Burnunuzun dibinde birçok yararlı ölüm kalım oyunu deposu! Etrafınızda yüzen sandıklarda ve fıçılarda her vakit denizde hayatta kalamayacağınız yaşamsal kaynakları bulacaksınız ve yıkıntı bir sal yapmak veya onu geliştirmek için kullanılabilir. Çevrimiçi hayatta kalma oldukça oyunculu oyunlarda birtakım ender öğeler ve zırhlar bile bulabilirsiniz!

Zanaat silahları ve zırhları

Hayatta kalma oyunumuz tahmin edilemez: bir avcı her vakit kurban olabilir. Birinci kişi hayatta kalma oyununda yüzlerce tabanca ve zırh arasından seçim yapın. Arkadaşlarınızla oynayan en iyi silahı yaratın ve her zaman düşmanlarınızla gece gündüz tanışmaya hazır olun!

İnşa et ve geliştir

Bir ölüm kalım oyununda okyanusta hayatta kalmak için birkaç tahtayı birbirine bağlamak ehil değildir. Zanaat öğrenin, bir sal inşa edin ve evinizin sudaki durumunu izleyin ve bozulmasına izin vermeyin. Salınızı suya sıfırdan inşa edin ve her yöne doğru genişletin, zira inşaat sistemi sizi ve arkadaşlarınızı salın şekli ve boyutunda sınırlamaz.

Raft Survival: Multiplayer apk oyun

Mümkün olmasıyla birlikte uzun vakit hayatta kalın

Raft multiplayer sizi yeni eşyalar ve işçiliği ile doygunluk etmeye hazır. Ocean Nomad fazlaca oyunculu oyununu indirin ve heyecan verici çevrimiçi ölüm kalım macerasına dalın! Ağdaki arkadaşlarınızla yapabildiğiniz kadar hayatta kalmaya çalışın ve kayıtlarınızı ve hayatta kalma stratejinizi paylaşın!

Çok oyunculu mod

Çevrimiçi arkadaşlarınızla aleni okyanusun ortasında bir hayatta kalma oyunu oynayın! Artık oyun, odalar oluşturma ve özel bir çayır kodu kullanarak ortak bir oldukça oyunculu oyuna arkadaşlarınızı çayır etme kabiliyeti ekledi. 10 kişiye kadar ekibinizi toplayın ve okyanusta birlikte hayatta kalmaya çalışın. Salın çevresinde yüzen kaynakları alın, değişik eşyalar üretin, büyük bir sal inşa edin. Ayrıca ölmemek için özel açlık, susuzluk ve esenlik göstergelerini izlemeyi unutmayın.

Treastone LTD şirketimiz, ABDde RAFT ticari markasını kullanmak için tam haklara sahiptir (İşaret, belirli bir yazı tipi stili, boyutu veya rengi talep edilmeksizin Standart Karakterlerden Oluşmaktadır – Seri No. 87-605,582 FILED 09-12-2017)

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları