RAID Shadow Legends apk indir 2022

Güncellendi
26 Eki 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com plarium raidlegends

RAID Shadow Legends apk indir 2022

15 oynanabilir öbek ve yüzlerce Şampiyonla inanılmaz realist fantezi Rol Yapma Oyununda savaşarak ilerle.

Teleria dünyasını kurtarmak için Karanlık ve Aydınlık güçlerin en efsanevi savaşçılarını toplayacaksın. Onları beraber savaşmaları, canlı silahlara haiz çıkabilmeleri ve en iyi baskın grubunu toplamaları için yetiştirmelisin. Şimdi indir ve muharebeye katıl!

⋇ÖZELLİKLER⋇

DERİN TAKTİKSEL OYNANIŞ
Zorlu seçimler yapıp şampiyonlarını kuvvetli kalıntılarla güçlendirerek onlara görevlerinde yardımcı ol. Onlar için bu RPG harbinde inanılmaz özel yetenekler, epik AoE saldırıları, iyileştirme güçleri ve daha fazlasını açmak için rütbelerini yükselt.

BİRLİKTE SAVAŞ
Binlerce oyuncuyla ortak klan mücadelelerinde birleş ve epik eşyalar, ender Şampiyonlar ve daha fazlası için canavarlar öldür.

DEVASA PVE SEFER HİKÂYESİ
Tamamıyla seslendirilmiş hikâye seferiyle 12 inanılmaz mevkide epik kara fanteziyi edinim edin.

EPİK BAŞ DÜŞMANLARLA SAVAŞ
Korkusuz ejderhaları, Sihirbazları, golemleri ve öteki can alıcıları yok et – peşinden daha güçlü ekipmanlarla gidip onları yine mağlup et.

PVP ARENA
Zorlu arena savaşlarında öteki oyuncularla kafa kafaya çarpışarak hususi ekipmanlar elde et ve sıralamalarda yüksel.

BENZERSİZ RPG DÜZENLEMELERİ
Farklı ustalık ve kalıntılar kullanarak inkişaf yolunu seç ve savaşçılarına milyonlarca muhtemel düzenden birini hazırla. Eski zamanlardaki en iyi RPGler gibi şampiyonlarının değerleri, güçleri ve zayıflıkları üstünde tam kontrolün var.

GÜÇLÜ ŞAMPİYONLAR TOPLA
15 gruptan yüzlerce kahraman topla. Büyücü, Derigezen, Ölümsüz, Şövalye, Elf ve daha birçok gruptan dengeli ekipler topla ve düşmanlarını bozguna uğrat – ardından onları kendi kadrosuna kat!

VISCERAL 3D ÇİZİMLERİ
Muhteşem, tam işlenmiş 3D kahramanlar sana zırhlarındaki çizikleri bile gösteriyor. Onları yüzlerce özgün yetenek ve saldırı animasyonlarıyla canlı çevrede savaşırken izle.

Raid: Shadow Legends size abone olabileceğiniz hususi Baskın Kartları sunar. Baskın Kartları iptal edilmedikleri sürece belirtilen süreç sona erdiğinde otomatikman yenilenirler. Şu Baskın Kartları mevcuttur:

• 7 Günlük ÜCRETSİZ Deneme ile birlikte 1 Aylık Gümüş Baskın Kartı – 9.99$ (İlk hafta ücretsizdir. Ardından Bilet otomatik olarak her ay için 9.99$ ücretle yenilenir.

RAID: Shadow Legends Apk Full download

• 1 Aylık Gümüş Baskın Kart – 9,99$ (Kart otomatik olarak her ay için 9,99$ ücretle yenilenir).
• 6 Aylık Altın Baskın Kart – 49,99$ (Kart otomatikman her 6 ay için 49,99$ ücretle yenilenir).

Baskın Kartları abonelik satın alımıdır. Ödeme, satın almanın onaylanmasının arkasından iTunes hesabınızdan alınacaktır. Abonelik, otomatik yenileme iptal edilmediğinde aktüel sürecin bitimine minimum 24 saat kala otomatik olarak yenilenir. Hesabınız belirtilen ücretle mevcut sürecin son 24 saatinde yenileme için ücretlendirilecektir. Abonelikler düzenlenebilir ve otomatik yenileme özelliği satın alımdan sonrasında Hesap Ayarlarından kapatılabilir. Ücretsiz bir denemenin aktif edilmesi niteliğinde, ücretsiz Denemenin son 24 saatinde ücretlendirme gerçekleşir. Bir Baskın Kartı satın alımı onaylandıktan sonra, parasız tecrübe etme döneminin kalan bölümü silinir. Aboneliklerin otomatik yenileme özellikleri kapatıldığında bonuslar aktif sürecin sonuna kadar süre gelir.

LÜTFEN NOT ALIN:
• Bu oyunda oyun içi satın alım mevcuttur. Bazı eşyalar türlerinden ötürü iade edilemez.
• RAID: Shadow Legends, İngilizce, Rusça, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Ukraynaca, Geleneksel Çince, Basitleştirilmiş Çince, Korece, Türkçe, Japonca ve Portekizce dillerinde mevcut.

Resmî İnternet Sitesi: https://plarium.Com/
Destek: raid.Support@plarium.Com
Topluluk: https://plarium.Com/forum/en/raid-shadow-legends/
Gizlilik Politikası: https://plarium.Com/tr/legal/privacy-and-cookie-policy/
Kullanım Koşulları: https://plarium.Com/tr/legal/terms-of-use/

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları