ReadEra Premium –kitap okuyucu apk indir 2022

Güncellendi
13 Ara 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp org readera premium

ReadEra Premium –kitap okuyucu apk indir 2022

ReadEra Premium — kitap okuyucu PDF, EPUB, Word (DOC, DOCX, RTF), Kindle (MOBI, AZW3), FB2, DJVU, TXT, ODT ve CHM formatlarındaki kitapları çevrimdışı ve ücretsiz okumanızı sağlar.

*************
30-gün para iade garantisi!
*************

Premium özellikleri:

Senkronizasyon. Kitapları, dokümanları, okuma ilerlemesini, yer işaretlerini ve alıntıları Google Drive ile bütün cihazlarınızda senkronize edin.

Bölüm: quot;Alıntılar ve Notlarquot;. Tüm kitap ve belgelerdeki bütün alıntılar, notlar, yer imleri ve incelemeler tek bir yerde toplandı. Bu, ReadEra Premium menüsündeki yeni ve özel bir bölümdür.

Fontlarım. Kendi fontlarınızı yükleyebilir ve kitapları ve belgeleri okumak için kullanabilirsiniz.

Kitaplık görünümü. Kitaplıktaki kitaplar ve dokümanların görünümünü özelleştir: Tam, özet, minik resimler, ızgara.

Alıntılar için renkler. Okuduğunuz kitap ve dokümanlardaki alıntıları vurgulamak için ek renkler. Notlar ve alıntılarla emek harcama için yönlendirici, kolay algoritma.

Sayfa küçük resimleri. Bir kitap okunurken bütün sayfaların minik resimlerinin gösterilmesi – kitap yada doküman üstünde hızlı görsel dolaşım için uygundur.

Premium satınalma:
– Bir defa ödeme yaparsınız ve ReadEra Premiumu bütün cihazlarınıza kurabilirsiniz.
– Veriler ve ayarlar otomatik olarak parasız sürümden kopyalanır.
– ReadEra projesini desteklersiniz.

Temel Fonksiyonlar:

Tüm kitap formatlarını okuma. ReadEra kitap okuyucu, bütün popüler kitap formatlarının, Microsoft Word belgelerinin ve Kindle mobil formatlarının tek bir uygulamada okunmasını sağlar.

Kitaplığınız için kitap yöneticisi. Kitap ve dokümanların otomatik belirlenmesi. Örneğin; Internet’ten bir Epub kitap, PDF gazete, Microsoft Word belgesi yahut PDF yazı indirin, okumanız için okuyucunuzda hemen gözükecektir. Kitapları yazar veya seri türünden sınıflandırma. Kitap okuma listeleri: Okunmakta olanlar, Okunanlar, Favoriler.

ReadEra Premium –kitap okuyucu apk oyun

Koleksiyonlar aracı (kitap rafları) özel temalı koleksiyonlar yaratmanızı sağlar. Kitaplar ve dokümanlar aynı anda birden fazla koleksiyona eklenebilir.

Bir kitap içinde gezinme. Okunulan sayfayı kaydetme. İçindekiler tablosuna, yer imlerine, alıntılara, notlara ve diğer ekitap seçeneklerine süratli giriş. Küçük resimleri, ilerleme çizgisini veya sayfa numarası göstergesini kullanarak kitap içinde gezinme.

Okuma ayarları. Kitap okurken renk biçemleri: gündüz, gece, sepya, konsol. PDF ve DjVu dosyaları dahil monitör yönü, parlaklık ve sayfa kenar ayarı. Epub, Fb2, Kindle (Mobi, Azw3) formatları, Microsoft Word, TXT ve ODT dosyaları için kişiselleştirilebilir font tipi, ölçeği, kalınlığı, satır aralığı ve hece kesme. PDF ve Djvu dosyaları için yakınlaştırma seçeneği.

Alıntılar ve notlar. Kitap ve dokümanlardaki metni renkle vurgulama; seçili metne kişisel notlar ekleme.

Tasarruflu bellek kullanımı. Okuyucu kitap ve dokümanları kendisi depolamaz; mükerrer dosyaları tespit eder, dosyalar taşınsa veya silinse bile yer imlerini, alıntıları, notları ve okunmakta olan sayfayı kaydeder.

Çoklu-belge düzeni. Kitap okuyucu aynı anda birçok kitabı okumanıza imkan verir. Örneğin, bölünmüş monitör modunda (iki pencere) aygıtın ekranı na yerleştirerek eşzamanlı olarak read Epub kitapları ve PDF gazeteleri okuyabilirsiniz. Veya “Aktif uygulamalar” sistem düğmesi vesilesiyle aralarında geçiş yaparak Microsoft Word belgelerini, PDF, Epub ve Mobi kitapları okuyunuz.

Çocuk modu. Ebeveynler ve evlatların kitapları ve dokümanları görmeleri ve okumaları için hususi bir quot;Çocuk moduquot; eklendi. Basit arayüz; geniş kitap kapakları, ebeveyn kontrolü. Çocuklar için kitapları filtreleyin; seçilenleri çocuk koleksiyonlarına ilave edin.

ReadEra Premium –Epub, PDF, Mobi, Azw3, Fb2, Microsoft Word (DOC, DOCX, RTF), ODT belgelerini okumak için ve Android PDF görüntüleyici olarak en iyi tatbik.

ReadEra Premium ile parasız ve kolayca kitap okuyun!

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları