Real Drift Racing 2 apk indir 2022

Güncellendi
7 Haz 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com DrunkGameStudio RDR2Multiplayer

Real Drift Racing 2 apk indir 2022

Muhteşem arabalarla realist sürüş deneyimlerine hazır olun.
İster arkadaşlarınızla ister tek başınıza eğlenebileceğiniz modlar içinde geçiş yapın, eğlencenin dozuna siz karar verin.

Bir fazlaca çeşit otomobil ve özelleştirmelerle kendi tarzınızı oluşturun. Farklı sürüş modları arasında geçiş yapın.
İster gazı kökleyin, drift yapın şehri dumana boğun, ister hız limitlerini zorlayan sport modu deneyin, dilerseniz de düzgüsel mod da sakinliğin ve huzurun tadını çakırın.

Bu muhteşem simülasyon oyunun da oyuncuları neler bekliyor;

Çok oyunculu aleni dünya kent haritası
Minicik, kalitesiz haritalar da oynamaktan siz de sıkıldınız mı. Biz sıkıldık ve oyuncular için büyük çaplı bir harita tasarladık. Parklar, köprüler, kavşaklar, gökdelenler, tozlu araziler bu şehirde siz nereye gitmek dilerseniz o var.

Gerçek oyuncularla fazlaca oyunculu stunt modları
Şehir gürültüsünden sıkılanları da düşündük. Daha da gürültü çıkarmak istereniz diye mükemmel stunt bölümleri tasarladık. Arabalar uçabilir mi diye kararsızsanız stunt modumuzu denemenizi şiddetle öneririz. Odalar kurabilir arkadaşlarınızla eğlencenin tadına varabilir isterseniz zorlu bölümleri tek başınıza da deneyim edebilirsiniz.

Gerçekçi car parking modları
Pro parkerları bu moda bekliyoruz. Zorlu parking meydan okumaların da dilediğiniz şekilde park edin.

Arkadaşlarınızla girebileceğiniz özelleştirilmiş odalar
Arkadaşlarınızla özelleştirilmiş, kişi sayısını kendinizin belirlediği, sizin isteğinizin dışın da kimsenin giremediği parolalı odalar kurabilirsiniz.

Real Drift Racing 2 Apk Ücretsiz İndir

Gerçekçi ışıklandırmalar
Şehrin her noktasın da beliren, değişik çeşitlerde, farklı renkler de görkemli aydınlatmalar. Sokak lambaları, köprüler, yollar, binalar için ambiyans aydınlatmaları ile ortamın keyifini çıkarın.

Gerçekçi sürüş dinamikleri
Gerçeğe yakın fiziklerle sürüş deneyiminizi katlayın. Drift modunda lastiklerinizi yakın, tozu dumana katın. Sport modda hız rekorları deneyin. Hız bana gore değil diyorsanız normal modda sakiliği ve huzuru hissedin. Sinyaller, farlar manuel vites seçeneği vs siz iyi mi kullanmak dilerseniz o şekilde kullanırsınız. Sınırlamalar yok.

Otomobiller için özelleştirme seçenekleri
Tarzınıza en müsait arabası yaratın. Camlardan far rengine kadar her şeyin rengini değiştirin, farklı tarzda jantlar kullanın. Tek bir renge boyamak istemiyor musunuz, mat mı olsun parlak mı karar veremediniz mi, bu oyun da sınır yok iki değişik renge boyayın, her rengi değişik parlaklıklarda ayarlayın.

Her tarza uygun arabalar
Süper sport bir otomobil mi seviyorsunuz, yoksa uzak şark seçimi mı, hayır mı peki ya makam aracı veya arazi canavarı bir 4×4 bu oyunda her tarza müsait bir otomobil bulabilirsiniz. Sürekli yeni arabalar eklemeye de devam ediyoruz.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları