Red Ball 3 Jump for Love Hileli Full Apk indir 2022

1.0.75

HEMEN İNDİR
4.6/5 Oylar: 76,752
Sürüm
1.0.75
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
63M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

nblg stp com herocraft game free redball3

Red Ball 3 Jump for Love Hileli Full Apk indir 2022

Quot;Red Ball 3ün en iyi kısmı oyundaki bulmacaların çeşitliliği.Quot; – GamePro
quot;Bir başka platform oyunundan fazlasını istiyorsanız bir deneyin.Quot; – AppSpy
quot;Red Ball 3 özünde birçok zekice seviyeye haiz mükemmel bir platform oyunu.Quot; – Slide To Play

Arcade, zıplama oyunları ve platform oyunları hayranları; yardımınıza ihtiyacımız var! Keskin zekanız, fer hızındaki refleksleriniz, ve muhteşem becerileriniz olmadan kırmızı bir top kayıp olacak!

Hayatının aşkı Pembe, eski düşmanı olan hain Siyah Top tarafından düzenbazlık ve zorlama ile kaçırıldı! Kahramanımızın sevgilisine ulaşan tehlikeli yol yeşil vadiler, dağ geçitleri, gizli saklı mağaralar, taşlık uçurumlar, çöller ve volkanlardan oluşuyor.
Yorulmak bilmeden seviyeler boyunca en müsait yolları aramak, dipsiz çukurların üzerinden zıplamak, yük otomobili yolculukları ve asansörler, helikopter uçuşları, ve hız treni yarışları sizi bekliyor. Küçük bir küre benzer biçimde yuvarlanıp gidin, bir top şeklinde sıçrayın, bir balon şeklinde patlayın ve bir taş benzer biçimde düşerek en baştan başlayın.
20 seviyenin tamamında yolculuklarını bitiren kahramanları hususi bir ödül bekliyor – yeni bir manzara seçme şansı! Harika, değil mi?

2D Fizik Platform Oyunu
2D platform oyunu türünün fanatikleri Red Ball 3ün klasik mekanikleri ve dengeli fiziğinden zevk alacaktır: 3 tuşlu kontroller, nesne hareketleri, hareketli platformlar üstünde gezinme, gizli saklı tüneller, sırlar aramak, star toplamak, ve aşk adına müddetsiz bir zıplama macerası.

Red Ball 3: Jump for Love Apk Ücretsiz İndir

Tüm Yaşlar İçin
Oyunun başlangıcında bir aşk hikayesi içeren kısa bir ara sahne, devamlı hareket halinde olan fazla büyümüş bir sebzeye benzeyen sevinçli gezgin bir kahraman, kolay görseller, canlı müzikler – bunlar hem çocuklara hem de yetişkinlere hitap edecek her şey.

_____________________________________

FOLLOW US: http://twitter.Com/Herocraft
WATCH US: http://youtube.Com/herocraft
LIKE US: http://feysbuk.Com/herocraft.Games

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları