Rings of Anarchy hileli Apk 2022

3.81.1

APK indir
2.5/5 Oylar: 18,653
Boyut
94M
Sürüm
3.81.1
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com games37 roa2

Rings of Anarchy hileli Apk 2022

3D MMOARPG Kurgu Başyapıtı. Fantastik yüzük avı yolculuğuna başla!

Rings of Anarchy, ortaçağa ilişkin bir fantezi 3D MMORPG mobil oyunudur. Bu oyunda oyuncular 27 kuvvetli yüzüğü toplamak ve dünyayı kurtarmak için elfler, cüceler, cinler, orklar, tek gözlü devler diyarına ve daha bir oldukca harikulade bölgelere seyahat yapıyor! Ekipmanların sadece canavarları öldürerek elde edilebileceği ücretsiz ekipman sistemi şeklinde pek çok benzersiz oyun modu ve sistemi mevcut. Oyuncuların fiyat kısıtlamaları olmaksızın eşyalarını takas edebilecekleri özgür ticaret sistemi. İmparatorlar ve siviller, ustalar ve çıraklar, loncalar ve ekipler dahil olmak suretiyle güçlü ve çeşitli sosyal bir sistem. Artı Bossların dünya haritasında bulunabileceği dengeli ve heyecan verici bir Dünya Boss sistemi mevcut ve gün süresince yenileniyor.

[Oyun Özellikleri]

——Yeni çağ, çevrimdışı oto-harp
Çevrimdışı otomatik dövüş sunan benzersiz otomatik dövüş sistemi tasarımı, meşgul olduğunuzda seviye atlamanıza ve Bossları öldürmenize yardımcı olacak.

Rings of Anarchy Apk indir

——Gelişme, Özel Uyarlama Sistemi
Geleneksel bir derslik sisteminin kısıtlamaları dışında, müsait gördüğünüz benzer biçimde ilerleyebileceğiniz tamamen özelleştirme sistemi. Çok özel başlıklarınızı, görkemli becerilerinizi ve özellikli görünümlerinizi edinin.

——Harika Binek ve Özel Görünümler
Tyrannosaurus, skyfyre ve griffinler de dahil olmak suretiyle düzinelerce binek sizi bekliyor. Özel ekipman ve görünümler farkınızı ortaya koyacaktır.

——Serbestçe ekipman takas et, sat veya satın al
Bu oyunun marketinde, bossları öldürerek veya görevleri tamamlamaktan elde edilen kullanılmayan veya ilave ekipmanları özgürce satabilirsiniz. Kaynaklarınız veya zamanınız boşa harcanmayacaktır.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları