Rise of Kingdoms Lost Crusade Yeni Apk 2022*

1.0.55.16

HEMEN İNDİR
4.4/5 Oylar: 2,022,212
Sürüm
1.0.55.16
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
112M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

nblg stp com lilithgame roc gp

Rise of Kingdoms Lost Crusade Yeni Apk 2022*

Yeni Osmanlı uygarlığı! Yüce sultanlar I. Osman ve II. Mehmet’in yardımlarıyla Marmara Denizi’ni kaplayacak kadar büyük bir irade gücüne sahip olacak ve dünyayı yerinden oynatacaksın!

Dünyayı Titreten Çılgın Türkler!

***Özellikler***

#Gerçek Zamanlı Savaşlar#
Savaşlar evvelde hesaplanmaz; haritada reel zamanlı olarak gerçekleşir. İsteyenin istediği zaman bir harbe katılabilmesi veya savaştan ayrılabilmesi reel RTS (Gerçek Zamanlı Strateji) oynanabilirliğine imkan tanır. Hemen arka bahçenizde bir müttefike saldırılmakta bulunduğunu mu görüyorsunuz? Arkadaşınıza yardım etmek için bazı kıtaları gönderin yada hücum eden tarafın şehrine sürpriz bir karşı taarruz başlatın.

#Kesintisiz Dünya Haritası#
Tüm oyun içi eylemler, oyuncuların ve NPC karakterlerinin yer almış olduğu oldukça geniş tek bir haritada gerçekleşir. Tekil üsler veya ayrı cenk ekranları yoktur. Mobil ortamda daha önce asla görülmemiş “ebedi yakınlaştırma” özelliği, dünya görünümü ve bağımsız metropoller yada barbar ileri karakolları içinde serbestçe geçiş yapmanızı sağlar. Harita özellikleri, nehirler ve sıradağlar benzer biçimde organik engelleri ve komşu yerlere girmek için el geçirilmesi gereken stratejik geçitleri içerir.

#On bir Benzersiz Medeniyet#
11 tarihî medeniyetten (daha fazlası gelecek!) birini seçin ve yalnız bir klandan muhteşem bir güce uzanan yolda medeniyetinize öncülük edin. Her bir medeniyet kendi mimarisine, benzersiz birimlere ve özel avantajlara sahiptir.

#Keşif ve İnceleme#
Rise of Civilizations dünyası yoğun sisle kaplıdır.

Rise of Kingdoms: Lost Crusade Apk Ücretsiz İndir

Kayıp tapınakları, barbar kalelerini, esrarengiz mağaraları ve kabile köylerini inceleyin, düşmanlarınız hakkında malumat toplayın ve en büyük çarpışma için hazırlanın!

#Sınırsız Kıta Hareketleri#
Yeni düzenler herhangi aniden kıtalara uygulanabildiğinden müddetsiz stratejik ihtimal sağlanır. Bir hasım şehrine sahte taarruz başlatıp, bir geçidi ele koymak için etrafından dolaşın ve birlik ordunuzla buluşun. Yakındaki bir ormandan kereste toplamaları için kıtalar gönderin ve yol boyunca birkaç barbar klanını teker teker vurmalarını sağlayın. Aynı zamanda kuvvetler birden fazla komutan içinde ayrılabildiğinden, aynı anda birden fazla eylemde bulunabilirsiniz.

#Birlik Sistemi#
Eksiksiz birlik özellikleri kümesi oyuncuların bir diğerine yardım etmesine imkan tanır; yerleşik tercüme işlevli birlik sohbeti, subay rolleri, stratejileri koordine etmek için harita göstergeleri ve daha fazlası! Birlikler, kaynaklar elde etmek, konumlarını güçlendirme amacıyla dağ geçitlerini ve barbar ileri karakollarını ele koymak ve grup başarılarının kilidini açma amacıyla birlikte çalışmak için bölgelerini genişletebilir.

#Krallığı Fethedin#
Bu uçsuz bucaksız krallığın kontrolünü ele dercetmek için birliğinizle yan yana savaşın. Diğer oyuncularla çarpışın ve bir MMO strateji savaşından zaferle çıkmak için üstün taktikler kullanın. En tepeye yükseldiğinizde, medeniyetinizle birlikte adınız krallığınızın geçmişine yazılacaktır!

#RPG Komutanları#
Jül Sezar ve Sun Tzudan Jeanne dArc ve Kusunoki Masashigeye kadar, güvenilir komutanlarınız olarak hizmet verecek düzinelerce tarihî kişiyi çağırın. Barbarları yenilgiye uğratarak ve savaşlara göndererek komutanlarınızın düzeyini yükseltip, bir RPG tarzı yetenek ağacı ve yetenek sistemi kullanarak yeteneklerini yükseltin.

*Sefer Modu
*Sonsuz Yakınlaştırma–mobil ortamda daha önce hiç görülmedi!
*Casusluk yapılıyor
*İspiyonculuk
*Krallık İlerlemesi
*Medeniyete Özgü Şehirler
*Çarpıcı Grafikler
*3 Boyutlu Karakter Modelleri
*Daha da fazlası…

Facebook: https://www.Facebook.Com/riseofkingdomsgame

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları