RS Dosya Yöneticisi – Gezgini ücretsiz Apk indir 2022

1.8.4.4

APK indir
4.2/5 Oylar: 49,104
Boyut
20M
Sürüm
1.8.4.4
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com rs explorer filemanager

RS Dosya Yöneticisi – Gezgini ücretsiz Apk indir 2022

RS Dosya Yöneticisi – RS Dosya Gezgini, telefonunuzun yerel ve ağ dosyalarını kolayca yönetmenize yardımcı olur.
Yerel dosya yönetimi:
Dosyaları ve daha fazlasını kopyalayabilir, taşıyabilir, silebilir, tekrar adlandırabilir, sıkıştırabilir, açabilirsiniz.
Ağ dosyası:
Google Drive, OneDriveda oturum açabilir yada bir yerel alan ağına (SMB) bağlanabilirsiniz veya ftpye bağlanabilir ve hatta telefonunuzu internet üstünden yönetebilirsiniz.
ayrıntıları:
Zengin dosya işlemleri:
RS Dosya Yöneticisi, dosyaları kopyalama, kesme, silme ve yeniden adlandırma dahil olmak üzere muhtelif temel dosya işlemleri sağlar. Ayrıca dosya gizleme, dosya imi, dosya paylaşımı, dosya sıkıştırma, dosya açma vb.
Dosya araması:
Aramak istediğiniz herhangi bir dosyayı kolayca arayabilirsiniz. Ayrıca dosya aramayı da sınıflandırıyoruz. Görüntüler, müzikler, videolar ve uygulamalar dahil olmak suretiyle kategorilerdeki dosyaları hızla filtreleyebilirsiniz.
Dosya sınıflandırması:
RS Dosya Yöneticisi dosyaları sınıflandırır, resimlerde, videolarda, müziklerde, uygulamalarda, belgelerde, sıkıştırılmış dosyalarda alakalı kategorileri görebilir ve bunları kolayca yönetebilir ve görüntüleyebilirsiniz.
Sıkıştırılmış dosya:
Sıkıştırılmış dosyaları, zip, rar ve 7z şeklinde sıkıştırılmış dosyalar benzer biçimde kolayca yönetebilir ve dosyaları zip ve 7z içerisine sıkıştırabilirsiniz.
Netdisk:
Google Drive, Dropbox, OneDrive dahil olmak suretiyle çeşitli ağ disk bağlantılarını destekliyoruz. Ağ diskine bağlandıktan sonra, temel ağ dosyası yönetimini gerçekleştirebilirsiniz. Önemli olan, mahalli dosyaları çalıştırmak kadar basit bir biçimde dosyaları ağ diski ve yerel dosyalar içinde kolayca kopyalayabilmeniz veya taşıyabilmenizdir. Aynı zamanda, muhtelif ihtiyacınız olan şeyleri karşılamaya yönelik bir ağ diskinin birden fazla girişini de destekliyoruz.
LAN / SMB:
RS Dosya Yöneticisi, LANın otomatikman taranmasını ve sunucuların manuel olarak eklenmesini ve SMB 1.

RS Dosya Yöneticisi – Gezgini Apk Full

0 protokollerini destekler. Bağlantının kararlılığını ve hızını sağlamak için LAN bağlantısını da optimize ediyoruz. PC paylaşımına, NASa, yönlendiricilere ve diğer SMB cihazlarına bağlanmak için bir cep telefonu kullanmayı deneyin.
FTP:
Ftp, sftp, ftps dahil olmak üzere çeşitli FTP bağlantıları sunuyoruz ve WebDav kullanarak çeşitli cihazlara kolayca bağlanabilir. Ayrıca, ftp sunucusuna bağlanmak için müsait olan LANda ftp taramasını da destekliyoruz.
PCden görüntüle:
Telefonunuzdaki bir FTP servisini açarak, telefon dosyalarınızı öteki cihazlarda kolayca görüntüleyebilirsiniz. Telefon dosyalarınızı PCnizden, öteki telefonlardan.
TV yönetimi:
Android TV yönetimi ile, dosya yönetimi ve tatbik yönetimi dahil olmak üzere TVnizi çok kolay bir biçimde yönetebilirsiniz.
Bluetooth:
Bluetooth ile yakındaki Bluetooth cihazlarını tarayabilir ve Bluetooth cihazlarını basit bir bağlantı ile yönetebilirsiniz.
Son belgeler:
En son açılan dosyaları bulmak ve ihtiyacınız olan dosyaları kolayca bulmak için Son Kullanılanlar özelliğini kullanabilirsiniz.
Geridönüşüm kutusu:
Geri Dönüşüm Kutusu, silinen dosyaları önbelleğe alabilir, mühim dosyaları silmenizi ve gereksiz hasarlara niçin olabilir.
Dosya Şifreleme:
128 bit şifreleme, gizliliğinizi aktarımdaki ve buluttaki istenmeyen okuyuculardan korumak için kullanılır.
Kök Yöneticisi:
Kök modunu etkinleştirebilir, kök dosyalarınızı yönetebilirsiniz.
RS dosya gezgini tarafından desteklenen diller: İngilizce ( en ), Arapça ( ar ), Almanca ( de ), İspanyolca ( es ), Fransızca ( fr ), İtalyanca ( it ), Portekizce ( pt ), Rusça ( ru ) vb.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları