Rush Royale Tower Defense TD Yeni Apk 2022

Güncellendi
19 Eki 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com my defense

Rush Royale Tower Defense TD Yeni Apk 2022

Rhandum Adasına Hoş Geldin. Burası kule savunmasının, klanların, büyünün ve kargaşanın diyarı! Birimlerini topla, üssünü savunmak için bir deste hazırla ve en benzeri olmayan Kule Savunma oyunu olan Rush Royale ile tanışmaya hazırlan!

Güçlü savaşçılar, Kule Savunma karşılaşması için hazır! Keskin gözlü Okçulardan becerikli Tuzakçılara, kızgın Bruiserlara ve nazik Kılıç Dansçılarına kadar bir takım sempatik fakat ürkütücü ünite hizmetinde! Birimleri birleştir ve mananı dikkatli kullan. Kale savunmasında destenin güçlü yönlerine gore bir strateji oluştur. Kahramanları unutma! Bu kudretli şampiyonlar en güçlü becerilere haizdir.

PvP modundaki mücadelede zafer elde et! Düşmanın Kule Savunmasını yıkıp geç, ilerle ve daha fazla mükafaat kazan! Muhteşem ödüller kazanmak için en kuvvetli oyunculara karşı müdafaa oyunları oyna! Ancak dikkatli ol, Kule Savunma oyunlarında zenginlik gelip geçici olabilir! Bir stratejiye odaklan ve kaleyi kuşatma dibine alıp düşman savunmasını delerek kurnazlar ile zekilere karşı zafer kazan!

Ortak moda katıl ve arkadaşlarınla Rhandum Adasını keşfetmek için bir Kule Savunma macerasına yelken aç! Korkutucu bölüm sonu canavarlarına ve onların kölelerine karşı bir kale savunması gerçekleştir. Savunma oyunları hiçbir vakit eskimez zira canavarlara karşı birlikte savaşırsınız! Kule Savunma oyunlarında başarıya ulaşmış ol ve benzersiz bir ganimet kazan! Savunmalarını hazırla ve kaleyi koru!

Teknojenik Topluluktan Işık Krallığına kadar oyunda birçok grup bulunuyor ve her ünite ile kahraman bu gruplardan birine ilişik. Quot;Zayıfquot; yada quot;güçlüquot; deste diye bir şey yok. Topla, birleştir, ordunu en iyi halde oynatmayı öğren ve en sık kullandığın birimleri seviye atlat. Bazı birimler benzersiz muharebe yetenekleri kazanarak Yükselebilir!

Etkinlikler, alışkın olduğun üs savunmasına çeşitlilik katar.

Rush Royale: Tower Defense TD Apk Full download

Rhandum Adası seni bekliyor!

Bizi Facebookta takip et:
https://www.Feysbuk.Com/RushRoyale.Game

Discord sunucumuza katıl:
https://discord.Com/invite/SQJjwZPMND

«© 2022, UPWAKE.ME LTD. Tüm hakları saklıdır. Ticari markaların tümü sahiplerinin mülküdür.»

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları