Savaş Dövüş ve Fetih hileli Apk 2022

5.43

APK indir
4.0/5 Oylar: 46,178
Boyut
120M
Sürüm
5.43
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com sandstormi bloodhonor

Savaş Dövüş ve Fetih hileli Apk 2022

Savaş: Dövüş ve Fetih, Risk benzeri klasik cenk oyunlarının harika halde harmanlandığı bir strateji oyunudur. Şanlı bir General olarak II. Dünya Savaşı muharebelerinde savaşacak, birliklerinizi konuşlandıracak, düşmanlarınıza saldıracak ve dünyayı fethedeceksiniz. ‍
1939-1945 yılları arasına gerçekleşen II. Dünya Savaşı insanlık tarihinin en kanlı mücadelelerine sahne oldu. Bir tarafta quot;Mihver Devletleriquot;, diğer yanda ise quot;Müttefik Devletlerquot; yer almaktaydı ve tam bir Avrupa Savaşı yaşanmaktaydı. İkinci Dünya Savaşında asker ve sivil toplamda 65 milyonun üzerinde insan yaşamını kaybederken, dünya artık eskisi benzer biçimde bir yer olmayacaktı. Savaşın gidişatını değiştirense askeri dehalarını ortaya koyan birbirinden yetenekleri Generaller oldu. İşte bu asker oyununda sizlere kendi yeteneklerinizi gösterme fırsatı sunuyoruz.
Bu görkemli cenk oyununda General olarak ordunuzun başına geçeceksiniz. Karadan, denizden ve havadan askerlerinizi stratejik noktalara yerleştireceksiniz. Bölgeleri işgal edip savaşı kazandıkça birliklerinize seviye atlatacak, destansı ekipmanların kilidini açacaksınız. ️

Böylesi bir strateji oyununu daha ilkin asla görmediniz. Savaş: Dövüş ve Fetih; Risk, Risiko, Axis amp; Allies ve diğer klasik strateji oyunlarının fanatikleri tarafından oluşturulmuştur. Çevrimiçi fazlaca oyunculu modda ganimet kazanmak ve düzen atlamak için dünyanın dört bir yanından oyuncularla savaşın; Veya cenk stratejinizi geliştirmek için çevrimdışı modda akıl almaz suni zekâya karşı oynayın.

Savaş: Dövüş ve Fetih Apk Full indir

Böylesi bir masa oyunu daha ilkin hiç görmediniz. ️
II. Dünya Savaşının destansı muharebelerini tekrar yaşamaya ve ordunuzu dünya hâkimiyetine taşımaya hazırlanın. Bir General olarak, her fırsatta stratejinizi yine formüle etmeniz, takviyeler planlamanız, saldırılara liderlik etmeniz, savunmalar yerleştirmeniz ve zafere ulaşmak için özel güçler ve kartlar kullanmanız gerekecek. Muhteşem bir taktik oyununa hazır mısınız?

Risk tahta oyunu temel alınarak geliştirilmiş bu ikinci dünya savaşı strateji oyununda karşınıza bir dünya haritası geliyor ve quot;Güney Amerikayı fethetquot;, quot;Asyayı fethetquot; gibi görevleri tamamlamanız gerekiyor. Oyunda ilerledikçe Hava Saldırısı, Atom Bombası, Blitzkrieg, Keskin Nişancı gibi kartların kilidini açıyorsunuz. Sandıkları açarak ekipmanlarınızın seviyesini yükseltebilirsiniz.
Risk oyununun aksine, bir maç için saatler harcamanıza gerek yok. Maçlar, bütün oyuncular stratejilerini aynı anda uyguladığından yalnızca birkaç dakika süre gelir. ⏳

Savaş: Dövüş ve Fetih benzersiz özellikleri:
️ Binlerce oyuncuya karşı reel zamanlı çevrimiçi oyun
️ Her zaferde ganimetler ve ödüller
️ İnanılmaz bir suni zekâya karşı çevrimdışı antrenman modu
️ Ödüller için görevleri ve özel mücadeleleri tamamlayın
️ 2v2 yahut herkese açık savaşlar
️ II. Dünya Savaşının (WW2) zamanı muharebelerine dayanan pek çok haritada savaşın
️ Ordunuzu kişiselleştirmenin ve donatmanın birçok yolu
Oyunda yer alan Chat hususi durumunu kullanarak kendi ittifaklarınızı kurabilir, destansı zaferlere yelken açabilirsiniz. Oyunda daha başarılı olabilmek için bir Birlik üyesi olmanız icap ettiğini ihmal etmeyin. ↗️
General oyunu sevenler için özel olarak tasarlanmış Blood amp; Honor, boş zamanlarınızı keyifle geçirebileceğiniz bağımlılık yaratan bir mücadele oyunudur. Dünya haritasına dağılmış olan birliklerinizi en ekonomik biçimde yönetmeli, hasım ordusuna yakalanmadan yanına kadar yaklaşmalı, ehil sayıda asker konuşlandırdığınızı düşündüğünüz anda ani bir darbeyle düşman askerlerine saldırarak toprakları işgal ederek ordunuzu zaferden zafere ulaştırmalısınız.
Yenilmez bir savaş stratejisi oluşturmak ve ordunuzu dünya hâkimiyetine ulaştırmak için gerekenlere haiz misiniz? Ordunuz emirlerinizi bekliyor!

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları