Savaş Gemileri – Korsan Çağı Modlu Apk İndir 2022

2.6.28

APK indir
3.9/5 Oylar: 142,538
Boyut
58M
Sürüm
2.6.28
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com vg shipsofbattleageofpirates

Savaş Gemileri – Korsan Çağı Modlu Apk İndir 2022

Ahoy, kaptan! Karayip denizi dünyasında en oldukca korkulan korsan lardan biri olmaya hazır mısınız? Korsan geminizle yelken açın ve yerleşimi ele koymak için Küba veya Nassau yakınındaki keşfedilmemiş bir adaya gidin. Ships of Battle – Age of Pirates, epik savaşlarla savaşırken dünyayı keşfetmek için kullanılan bir strateji oyunudur. Gemi dövüş oyunları arıyorsanız, şimdi indirin ve bu mükemmel Korsan Oyununu oynayın! ‍️

Bu korkulu cenk dünyasında öteki korsanlarla savaşın, tecim gemilerini yağmalayın, savaş oyunları kazanın ve harp savaşlarını kazanın. Destansı savaşlar onları kazanmanı bekliyor, ne bekliyorsun?! Şimdi indirin ve bu mükemmel gemi oyununu oynayın!

Tüm korsan oyunlarını kazanabilir misiniz, gemi savaşlarını ve vapur savaş oyunlarını? Şehrinizi ve korsan geminizi en iyi olmak için büyütebilir misiniz? Tüm efsanevi gemi oyunlarının gemi savaşlarını kazanabilir misin? Acımasız korsanlarla savaşmaya ve bu aksiyon ve strateji oyununda yedi denizde yelken açmaya cesaretiniz var mı?

Savaş Gemilerini oynayin – Korsan oyunu ve kendi imparatorluğunu kur.
Korsanlar çağlarında yaşamaya başlayın ve Karayip Denizindeki en korkulan korsan ol!

Ships of Battle age of piratesGemilerin oyun Özellikleri:
– Yüksek kaliteli 3D modeller en iyi gemi oyunu deneyimi için.

– Hikaye modunda sürükleyici görevler izlemek

– 20den fazla şaşırtıcı cenk gemisi ve cenk gemisi

– Geminizi kişiselleştirmek için sınırsız seçenek

– Korsan oyunların için deli silahlar

– Gruplar, yerleşimler ve düşmanlarla realist bir hikaye

PIRATE EMPIRE YAPIN
Daha büyük gemiler alın, şehrinizi büyütün ve kendi yerleşim yerinizde bir imparatorluk yaratın. Savaş oyunları ile yerleşim bölgelerini ele geçirin ve bir deniz savaşı ve destansı vapur savaşlarında fethedin. Tüm korsan oyunlarının ve gemi oyunlarının en iyi efsanevi kaptanı ol!

️NAVAL SAVAŞ OYUNUNU OYNAYIN
Acımasız korsan geminizle savaş gemisini yıkmak için okyanusta aksiyon dolu savaşlarda yer alın. Düşmana yelken aç ve güçlü top mermileri, harçlar ve öteki hususi silahlarla indir. Savaş oyunlarında daha güçlü düşmanları ele dercetmek için stratejiyi kullanın!

Bu strateji oyununu oynayın ve şimdiye kadarki en iyi korsan oyun oyuncusu olun, bütün vapur savaşlarını kazanın!

PIRATE GEMİNİZİ YÜKSELTIN

Korsan geminizi özelleştirebilir ve sonuna kadar yükseltebilirsiniz. Ödüller almak için savaşın ve daha kuvvetli armatür ve daha büyük gemiler elde etmek için kullanın. Karayip Denizi savaş oyunları dünyasında tüm korsanlarla savaşabilecek bir savaş gemisi oluşturun.

Savaş Gemileri – Korsan Çağı Apk Full indir

Korsanlar dünyasında en iyi pozisyon için kaynakları tecim. En stratejik ve kazanan ittifakları yaratarak büyük imparatorluklar inşa etmek için Savaş Stratejileri Gemilerini Oyna.

DÜNYAYI KEŞFEDİN
Karayipler ve yedi denizde yelken açıp korsan harp geminizle en korkunç korsanlarla tanışın. Ne bekliyorsun? Bu mükemmel strateji oyununda dünyayı fethetmek için derhal şimdi savaşmaya başlayın! Bu Pirates oyununda başkalarına katılın ve kendi imparatorluğunuzu kurun.

BU GEMİ OYUNU İÇİN HAZIR mısınız?
Kendi korsan geminizi alın ve bir deniz savaşına hazır olun. Dinamik savaş oyunlarında hasım gemileriyle savaşmak için geminizi özelleştirin ve yükseltin ve efsanevi bir kaptan olun! Her korsan oyunda korsan dünyasını fethetmek isteyen her oyuncu için gemi dövüş oyunları.

Ships of Battle Age of Pirates, şu anda çevrimiçi olan ve türünde benzersiz olan en popüler korsan oyunlarından biridir. Geminiz’le harp yapın, tecim yapın, savaş yapın ve harp gemileri ile yerleşim yapın.

Gemi Savaşları, destansı dövüşler ve efsanevi korsanlar sizi bekliyor. Dünyanın en iyi cenk gemilerini alın ve Yedi Denizi Savaş Gemileri Savaş oyununda fethedin.

Simdi oynayin!

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları