Shadow Fight Arena hileli Apk 2022

1.3.10

APK indir
4.6/5 Oylar: 749,143
Boyut
150M
Sürüm
1.3.10
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com nekki shadowfightarena

Shadow Fight Arena hileli Apk 2022

YENİ ÇOK OYUNCULU DÖNÜŞ OYUNUNDA SHADOW FIGHT KAHRAMANI OL!

️Ücretsiz bir çevrimiçi 3D dövüş oyununda diğer oyunculara karşı dövüş. 2 oyunculu PVP mücadelelerinde yarış veya eğlencesine arkadaşlarınla kapış. Ninja alemine hoşgeldin! ŞİMDİ DÖVÜŞ!️

2020nin en iyi Mobil Oyunu (DevGAMM Ödülleri)
Shadow Fight oyunları 500 milyondan fazla indirildi

Havalı 3D grafikler
En efsaneleşmiş dövüş aksiyonlarını göstermek için en üst düzen 3D grafikler ve realist animasyonlar bir araya geldi.

Kolay kontroller
En iyi klasik dövüş oyunlarındaki benzer biçimde kahramanını test et ve mobil cihazından konsol seviyesinde dövüş deneyimi yaşa

Eğlenceli oldukca oyunculu savaşlar
– 3 kahramanla bir ekip oluştur ve çevrimiçi oldukça oyuncu modunda savaş. Bir dövüşte zafer kazanmak istiyorsan, destansı bir savaşla rakibinin tüm kahramanlarını alt etmelisin. İstersen gelişmiş, otomatik öğrenen botlara karşı çevrimdışı dövüş!

Destansı kahramanlar
– Samuray ve ninja gibi en iyi savaşçılardan oluşan bir ekip kur. Tüm kahramanları topla ve yükselt. Her kahramanın tarzına göre değiştirip ayarlayabileceğin eşsiz becerileri vardır.

Kahraman yetenekleri
– Seviye yükselt ve havalı ninja yeteneklerinin kilidini aç. Oynayış tarzına uyan en iyi yetenekleri seç, onları değiştir ve harp kazanma oranını geliştirmek için tecrübe edin. En eğlenceli tarza karar ver! Ölümsüzlerle dövüş!

Dövüş Bileti
– Her ay yeni bir sürem başlıyor. Kazandıkça sandıklar ve paralar al! Premium kozmetik eşyalarına erişmeni ve reklam izlemeden parasız bonus kartlar toplamana müsaade eden bir abonelik.

Arkadaşlarınla kapış
– En iyi Shadow Fight oyuncusunun kim bulunduğunu öğren: Arkadaşına PvP düellosunda meydan oku. Bir çayır gönder veya oynayan arkadaşına katıl. Ciddi şekilde antrenman yapabilir ya da ancak birbirinizi pataklayabilirsiniz!

Kozmetik eşyalar ve özelleştirme
– Havalı kahraman kostümleri. Tarzınla kazan
– İfadeler ve alaylar. Dövüş sırasında üstünlüğünü göstermek yahut oynanan oyun için teşekkür etmek adına rakibine yolla
– Destansı duruşlar ve ninja hareketleri. Havalı 3D aksiyon animasyonlarıyla zaferini kutla

En iyi dövüşçü ol
– Arena, öğrenmesi kolaydır ama oldukca oyunculu modda gerçek bir usta olmak için öğretici videoları izlemen, arkadaşlarla ergonomik yapman ve etken topluluğumuzun bir parçası olman gerek.

Çevrimiçi PvP turnuvaları
– Ödüller ve havalı yeni tecrübeler için turnuvalara gir.

Shadow Fight Arena Apk Ücretsiz İndir

Tekrar kazanmak için başka bir turnuvaya gir!

İletişim
– Discord üstünden, Facebook grubumuzdan yada Redditten öteki oyuncularla söyleşi et. Son haberleri ilk öğrenen sen ol ve öteki oyuncuların sırlarını öğren. Arkadaşlarını çayır et ve eğlen!

Shadow Fight 2 çıktığından beri telefondan PvP veya boks oyunu oynamak istiyordum. Arena rüyaları gerçekleştirdi. Herkese müsait bir aksiyon. Kendini hazır hissettiğinde aşama için kapışabilir, mola verme ihtiyacı hissettiğinde de eğlenmek için çevrimdışı kalıp ölümsüzlerin gölgesiyle dövüşebilirsin. Narutonun destansı ninja dövüşlerinde gibi hissedeceksin. Ve parasız!

Discord — https://discord.Com/invite/shadowfight
Reddit — https://www.Reddit.Com/r/ShadowFightArena/
Facebook — https://www.Facebook.Com/shadowfightarena
Twitter — https://twitter.Com/SFArenaGame
VK — https://vk.Com/shadowarena
Teknik Destek: https://nekki.Helpshift.Com/

ÖNEMLİ: Oynayabilmek için durağan bir web bağlantısına ihtiyacın var. SF Arenanın ideal biçimde emek vermesi için Wi-Fi kullan

Yeni 3D dövüş oyunu SF Arenayı parasız indir ve telefonundan arkadaşlarınla kapış!

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları