Shakes Fidget Yeni Apk 2022

11.100.220314.4

APK indir
4.5/5 Oylar: 936,199
Boyut
94M
Sürüm
11.100.220314.4
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com playagames shakesfidget

Shakes Fidget Yeni Apk 2022

Shakes amp; Fidget ortaçağda geçen, ödüllü çizgi film seçimi rol yapma oyunlarından biri ve 50 milyondan fazla kullanıcısı var! Bu da onu Türkçe konuşulan ülkelerdeki en iyi oyunlardan biri haline getiriyor. Kulağa çılgınca mı geliyor? Öyle aslına bakarsan!

Tarayıcı oyunu olarak başladı ve şimdi Shakes amp; Fidget RPGyi yoldayken ücretsiz bir şekilde oynayabiliyorsun! Düzenli olarak yeni güncellemeler geliyor. Tüm dünyadan milyonlarca oyuncunun bulunmuş olduğu ücretsiz MMORPG hayatına katılarak eşsiz kahramanınla ortaçağ hayatına hükmet. Maceralarla, büyülerle, zindanlarla, efsanevi canavarlarla ve epik görevlerle dolup taşan keyifli, satirik, parasız oynanan rol yapma oyununu bugün indir ve oyna! Türkçe konuşulan ülkelerdeki en iyi oyunlardan biri!

Efsane ol!

Canlı duygulara haiz keyifli çizgi roman karakterleri!

Bu eğlenceli düşlem rol yapma oyununda kendi ortaçağ çizgi roman karakterini yaratıp kişiselleştirebilir, yolculuğun süresince muhtelif kişiliklerle tanışabilir, çılgınca maceralar yaşayabilir, görevler tamamlayabilir ve şöhretler salonunda ilk sıraya yükselmek için ödüller kazanabilirsin! Her animasyonlu karakterin, canlı istatistiklerle benzersiz ve eğlenceli bir tarzı var. Efsane olmak için RPG kahramanını stratejik bir biçimde seç.

PVP arenasında zafere giden yolunda gerçek çevrimiçi oyuncular olduğundan bu hiç de rahat bir iş değil.

Shakes

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları