Soccer Royale Clash Football hileli Apk 2022

Güncellendi
7 Tem 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com generagames soccer royale football pvp online

Soccer Royale Clash Football hileli Apk 2022

Bir soccer yıldız olmaya hazır mısın? Soccer Royale, en büyük futbol oyunları hoş geldiniz! Bu şaşırtıcı football kart strateji oyununda strateji ve futbol oyunları içinde harika bir karışım bulacaksınız. Aynı zamanda hem antrenör aynı zamanda oyuncu bulunduğunu hayal edin. Destansı bir savaştaysan kendinizi iyi mi hissettiğinizi eşleştirir.

Soccer stars seni bekliyor. Favori klanınızı seçin ve dünyanın en iyi oyuncusu olun.
Rakiplerini yen ve şerefine ulaş!

Soccer Royale, nihai football çatışması! Mükemmel football ve kart oyunu. Oyunları seçimi ile futbol oyunları oynadığını düşünün? Bu yeni bir futbol oyunları terimi! Şimdi oynamaya başlayın ve kendinizi Football Dünya Kupası için hazırlayın.

Stadyuma gitmeden ilkin her futbol maçını planlayın. Her maçı kazanmak için futbol stratejilerini ve taktiklerini hazırla. En iyi football cularını seçin ve her destansı düelloyu kazanın. En iyi yıldızlar Rusyae gitmek ve football Dünya Kupasını kazanmak istiyor. Öyleyse hepsiyle oyna ve takımının tişörtünü savunmak için en iyi futbol oyunları yıldızlarının kim olduğuna karar ver. Rusya de ancak en iyi football yıldızı klanı oynayabilirdi.

Her kart size rakibinizi yenerek her soccer müsabakasını kazanıp kupayı kazanmanıza izin verecek hususi güçlendirmeler verir.

Ücretsiz ve çevrimiçi oynayın (oynamak için web bağlantısına ihtiyacınız olacak) Soccer Royale en büyük futbol çatışması! Dünyanın dört bir yanından arkadaşlarınıza ve rakiplerinize meydan okuyun.

Soccer Royale: Clash Football Apk download

Kulübünüzü seçin ve her şeyi yönetin: kadrolar, taktikler, antrenmanlar, transferler ve daha fazlası!

Klanını zafere taşı! Güçlü bir futbol oyunları ekibi kur ve rakiplerini ez! Kupa kazan ve dünya sıralamasında tırman! Düşman klanlarını yen ve tişörtünü savun! Yeni güçlü açılış ve taktikleri keşfetmek ve açmak için kartlarınızı kullanın! Bütün kartlardan birini alacak mısın?

Nihai football çatışması olan Soccer Royale oyununu oynayın ve onlarca kart, taktik ve kabiliyet toplayın ve yükseltin. Rakip soccer yıldızlarını çal ve zafer kazanana kadar kupa ve kupa kazan. Kartları paylaşmak ve kendi futbol oyunları topluluğunuzu oluşturmak için en iyi futbol klanını kurun.

En iyi Football oyununda, Avrupa ve dünya futbolunun yıldızları sizi bekliyor. Futbol oyunları yıldızları sahadaki ve dışındaki takım arkadaşlarınız olacak. Sahaya atla ve en iyi olduğunu göster!

SOCCER ROYALE ÖZELLİKLERİ:

GERÇEK ZAMANLI ÇOKLAYICI
Çok oyunculu modun keyfini çıkarın ve istediğiniz vakit, arzu ettiğiniz yerde arkadaşlarınızla yüzleşin. Arkadaşlarına karşı sıcak maçlar tadını çıkarın ve en üst noktaya! Gerçek dünya vakalarından haberdar olun.

SOCCER STRATEJİSİ OYUNU
Soccer Royale, nihai futbol çatışması! En iyi footballl stratejisidir. Bu parasız oyunda, oyunları şeklinde oyunlarının en iyi oyun modlarıyla beraber futbol oyunları en iyi özelliklerinin tadını çıkarabilirsiniz.

FOOTBALL EKİBİ YAPIN ve ÖZELLEŞTİRİN
İzciler, Acenteler veya İzci Müzayedesi ile oyuncu kazanın. Benzersiz taktiklerinize uyacak en iyi oyuncuları seçin. Her oyuncu kendine özgü ve her maç yeni bir tecrübe! Kendi takımını kur ve hemen oyna!

GÜÇ-UPS, TAKTİK VE STRATEJİLER
Kazanmak için taarruz! Denetleyici eylemleri ve oyun mobil cihazınızda oynatmak için optimize edilmiştir! Güçlendirmeleri kullanın ve kırılgan geçiş ve kontrollü çekimler için kontrollere hükmedin. Tekniğinize hakim olun ve kazanan golü atmanın heyecanını hissedin!

BİR LİG KATILMAK, DÜNYAYI FETRE
Oynayın, yarışın ve dünyanın en iyi liglerinde kazanın. Dünya Kupasına git ve dünya kupasıyla geri dön.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları