Soccer Star 22 World Football ücretsiz Apk indir 2022

Güncellendi
12 Ara 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com generamobile soccerlegend

Soccer Star 22 World Football ücretsiz Apk indir 2022

Futbol Yıldızı 2022 Dünya Efsanesi

Ülkenizdeki milli takımla oynayabileceğiniz dünya futbol kupa oyunumuzu sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz, dünyadaki en mühim futbol ekibi şampiyonası.

Hiç bir dünya futbol turnuvası oynamak istediniz mi? Elbette, her adam ya da kız evladı dünya futbol turnuvasında ülkesini temsil etmenin ve dünya şampiyonu olabilmenin hayalleri değildi.

Biz, Futbol Yıldızı 2022 Dünya Efsanesi olarak, her vakit hayalini kurduğunuz, kendi ülkenizin milli futbol takımını seçebilmek ve büyük futbol yıldızlarının parladığı dünyanın en mühim turnuvasını oynayabilmenizi sağlıyoruz. Dünya futbolunun sonsuz yıldızları oldu.

Ülkenizdeki Millî Futbol Takımını seçin, dünya müsabakasına katılın, star olan tüm elemeleri kazanın
milli futbol takımınızdaki oyuncular, ülkenizin en büyük kahramanı olmakta ve fazladan dönemin son dakikasında sizden bir hedef ile ulusların turnuvasını kazanmaktadır.

Endişelenmeyin, bir dünya şampiyonluğunu kazanmanın zor bulunduğunu biliyoruz, ancak oldukça fazla gayret, pençe ve her şeyden önce zeka ve biraz şansla dünya şampiyonu olabilirsiniz.

Dünyadaki tüm büyük futbol takımlarına sahibiz, Amerika Birleşik Devletleri, Fransa, İtalya, Brezilya, Almanya, İspanya, Arjantin, Hollanda, Portekiz şeklinde herhangi bir futbol takımını yada Çin benzer biçimde Asya futbolunun herhangi bir seçimini seçebilirsiniz. Japonya veya Hindistan. Tabii ki Mısır, Senegal, Nijerya, Fas veya Kamerun şeklinde Afrikadaki en iyi futbol takımlarına da birçok mükemmel futbol takımının arasındayız.

Artık beklemeyin, ulusal futbol takımlarının en iyi ücretsiz futbol oyununu indirin, şimdiye kadar dünya şampiyonu olmak için tasarlanan en iyi futbol oyununu yarattık, futbol oyunumuzda size oldukça fazla eğlence lafı veriyoruz, ama hepsinden önemlisi futbol tutkusu, bizler futbolu seven, futbolu seven, futbolu hayal eden bir futbol oyun tasarımcıları ekibiyiz ve futbolu düşünerek uyanıyoruz, bu yüzden Soccer Star 2022 Dünya Efsanesi yaratmak için elimizden gelenin en iyisini yaptık.

Soccer Star 22: World Football apk oyun

Ücretsiz bir futbol oyununda şimdiye kadar oluşturulan en iyi futbol stadyumları, dünya futbol turnuvası oyununu rollendirirken gerçek bir futbolcu şeklinde hissedeceksiniz

Futbolcularını, ulusal kahramanı istediğin şeklinde tanımla, en çok sevdiğin futbol ayakkabılarını seç ve giysileri şeklinde, futbolcunun ulusal futbol takımlarının en iyi bedava futbol oyununda yarışacakları.

Skor hedefleri, birçok hedef, futbol dünya şampiyonası için özel olarak tasarlanmış yeni hareket motorumuzdan keyif alıyor.

Bütün bunlardan sonrasında, size söyleyen Futbol Yıldızı 2022 Dünya Efsanesini şimdi indirmekten şüpheniz var mı? Tereddüt etmeyin, sadece İNDİR düğmesine basın ve dünya futbolundaki en önemli turnuvanın en iyi ücretsiz futbol oyununun tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

4 yıldan fazla bir süredir ücretsiz futbol oyunları yaratıyoruz, futbol oyunları oluşturma konusunda uzmanız, şimdi Futbol Yıldızı 2022 Dünya Efsanesini indirin.

Bize ulaşın:

http://redvelgames.Com/
https://www.Facebook.Com/SoccerStarManager/
https://www.Youtube.Com/user/redvelgames/

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları