Soccer Star 23 Super Football hileli Apk 2022

Güncellendi
10 Kas 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com redvel soccer star football legends games clash multiplayer online

Soccer Star 23 Super Football hileli Apk 2022

Yeni oyunumuz Soccer Star 23 Super Soccer ile dünyanın en iyi oyuncusu olun.

Bir ustalaşmış olarak kendi kariyerinizi yapmaya başlayın ve şampiyonalarda büyük paralar kazanın. Bir ev, giyim ve hatta yeni bir spor otomobil satın alabilirsiniz. Oynayın ve tarihteki bir sonraki en iyi oyuncu olun.

Parmağınızı ekranda kaydırın ve topa ateş edin. Soccer Star 23: Super Futbolda futbol oyununun kontrollerini öğrenmek fazlaca kolaydır. Maçı kazanmak istiyorsanız stratejinizi hazırlayın ve savunmaları bölün. İyi golcülerin yanı sıra savunma taktiklerine ve bir kaleciye de ihtiyacınız olacak.

Bunun şeklinde fazlaca az futbol oyunu var, burada kendi kariyerinizi oluşturarak tarihin en iyisi olabilirsiniz. Ayrıca yaşam seçimi bölümünde oldukca sayıda ev, araba yada değişik türde kıyafetler satın alabilir ve kendinizi gerçek bir futbolcu benzer biçimde hissedebilirsiniz.

Bir efsaneleşmiş olmanın büyük hayaliyle amatör bir futbol şampiyonasında oynamaya başlayacaksınız. Yavaş yavaş futbol oyunlarının profesyonel bir yıldızı olacaksınız.

Soccer Star 23 Super Football apk oyun

Elinizden gelenin en iyisini yaptığınızda, dünyanın en iyi takımları sizinle sözleşme imzalamak isteyecek ve bir star, hatta bir altın top haline gelebileceksiniz.

ÖZEL ÖZELLİKLER gibi:
– Fiziksel eğitmenler
– Botlar
– Ajanlar
– Ev
– Arabalar
– Giyim
– Yaşam Tarzı

ETİK ÖZELLİKLER gibi:
– Savunma taktikleri
– Saldırı taktikleri
– Dengeleme taktikleri

Ve her maç için oyuncularınızın becerilerini geliştirebileceğiniz birçok yaygın strateji. Taktik ve futbolu birleştirerek inanılmaz kabiliyet gelişimleri elde edebilirsiniz. Takımınızın kahramanı olun ve kendinizi bu futbol deneyimine bırakın.

Bu futbol oyunu beceri yükseltmeleriyle, ilk on birde oynamak ve dünyanın en iyi takımlarına karşı oynayarak en üst ligde performans imlemek için daha fazla şansınız olacak.

Soccer Star 2023 Super Football hakkındaki hala şüpheleriniz varsa, size gerçek bir futbol maçı oynamanın muhteşem deneyimini hissettirme mevzusunda uzmanlaşmış bir mobil futbol oyunu destanı olan ünlü SOCCER STAR futbol oyunu destanının yaratıcıları olduğumuzu söyleyeceğiz.

http://redvelgames.Com/
https://www.Facebook.Com/SoccerStarManager/
https://www.Youtube.Com/user/redvelgames

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları