Sokak Röportajı Simülasyonu Modlu Apk İndir 2022

0.94

APK indir
4.2/5 Oylar: 86
Boyut
19M
Sürüm
0.94
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com EneSoft SokakRportajSimlasyonu

Sokak Röportajı Simülasyonu Modlu Apk İndir 2022

Sokak Röportajı Simülasyonu, 3 değişik oyun modu ile toplam 9 değişik karakteri canlandırarak seçimlerinle röportaja doğrultu verdiğin bir oyundur. Barış, Müslüm Amca ve Emine rolleri ile spikere ülke gündemi ile alakalı röportaj ver, yoldan geçen ve röportaja katılan insanlara yanıt ver ve farklı sonlardan birine doğru ilerle. Ahmet, Cemre ve Mahmut karakterleri ile genel kültür sorularına, onlarmışsın gibi davranarak yanıt ver. Enes, Cengiz ve Muhsin karakterleri ile spiker olarak röportaja gir, istediğine laf hakkı ver, seçimlerinle röportajı yönet. Seni her sonda değişik bir sinematik bekliyor olacak. Müziklerle seni modda tutacak, seslendirmeler ile eğlendirecek.

Barış 20 yaşında, üniversite öğrencisi. Orta gelirli bir ailenin çocuğu. Ülkenin gidişatı ile alakalı objektif yorum yapabiliyor. Entel, malumat birikimi fazla. Daha iyisini istemenin oldukça naturel olduğunu ve gelişime öncülük ettiğini düşünüyor.
Müslüm Amca 60larında, emekli işyar. Birkaç dönüm toprağı var. Maddi geliri iyi. Geçmişle günümüzü kıyaslarken objektif düşünemiyor, yanlış sonuçlara varıyor. Neyin lüks olup olmadığına hakim değil. Haline şükrettiği için tutucu takılıyor.
Emine 30larında, Almanyada yaşıyor. Orada quot;Emmaquot; deniyor. Hayat standartları oldukça yüksek, istediği bir çok şeye sahip olabiliyor.

Sokak Röportajı Simülasyonu Apk download

Kimseye bu hayatı tavsiye etmiyor, sıla hasreti ile yanıp tutuşuyor.

Ahmet 19 yaşlarında, tanrı bilim kısmına hazırlanıyor. Tarihle ilgileniyor ama çoğunlukla kendi tarihi ile. Dinine bağlı, çok da sayısal becerileri bulunmayan, yaşına rağmen çok muhafazakar bir sağcı.
Cemre Ahmet ile yaşıt, felsefeye değer veren, düşünen biri. Yönetim yöntemleri, ekonomi modelleri gibi alanlarda malumat sahibi. Özgürlükçülükten yana, okumayı seven, bilimle uğraşan yaklaşık üstü bir yurttaş.
Mahmut 30larında, kafası sürekli uçuk, ne iş olsa yapabilecek biri. Her şey hakkındaki fikri var. Dünya yansa umrunda olmaz ama gündemden de geri kalmaz. Kafası daha oldukca boş işlerle meşgul, ilkel bir Kutrey vatandaşı.

Cengiz Amca 60lı yaşında, kumsal kenarlarında yaşamayı seven, rakı ile arası pek iyi olan, solcu görüşe ve görünüşe haiz biri. Mevcut yönetimin bir çok hamlesine muhalif yaklaşıyor, bir çok sorumluluğu gençlere yüklüyor.
Enes 20 yaşlarında, üniversite talebesi. Bilgisayar ile uğraşmayı seviyor, felsefe yapıyor, kitap okuyor, elinden geldiğince kültürünü genişletmeye çalışıyor. Birçok şeyin farkında; fikirlerini, onu idrak edebilecek insanlarla paylaşmayı seviyor.
Muhsin 42 yaşında, gençliği kötü bir döneme denk geldiği için şuanki yaşamını daha iyi buluyor. Öncekinden iyi olması durumuna o denli bağlı ki bu durumu hep muhafaza etmek istiyor, seçimlerini buna gore yapıyor, mutlaka haline şükrediyor.

Seslendirme ve öteki mevzularda destek olan arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunarım.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları